Wpis z mikrobloga

Jakbyście mieli powiedzieć, jaka jest przewaga mężczyzn nad kobietami na wszelakich apkach, czatach itp. to ile byście podali? Bo nawet trafiłem gdzieś z wykopu na jakiś 6obcy i wszystko byłoby spoko gdyby któryś raz z rzędu nie łączyło mnie z facetem pierwsze co piszącym do wiek i nic poza tym xD Ja z początku to nie kojarzyłem w ogóle o co chodzi, mogliby w sumie pisać wzrost też i zarobki i długość penisa od razu zamiast prowadzić jakąś rozmowę, cucki jedne. Nawet nie chodzi o to, po prostu, wszędzie gdzie się nie wejdzie to są single faceci. Co się w tym kraju stało z kobietami singielkami?
#pytanie #podrywajzwykopem #tinder
  • 5
  • Odpowiedz
@tekserew: ale jaką zabawę człowieku, przeciętna kobieta to pracuje w galerii albo innych sklepie albo jako asystentka stomatologiczna/kosmetyczka.
Już widzę jak piszą do niej Amerykanie, Francuzi i Hiszpanie tak samo, wszyscy biją do takiej polki yhy, no rzeczywiście, na wyciągnięcie ręki mają te wszystkie najlepsze jednostki xD umysł wam zgina od tego blackpyla, piszecie kocopoly żeby tylko pisać
  • Odpowiedz
Co się w tym kraju stało z kobietami singielkami?


@interpenetrate: To proste, są w wieku 60+. Średnio w związku facet jest starszy a kobieta młodsza, więc nawet zakładając, że w każdej grupie wiekowej jest tyle samo mężczyzn co kobiet (a nie jest i przez to jest jeszcze gorzej), będziesz miał samotnych młodych facetów i samotne stare kobiety.
  • Odpowiedz