Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement: powielaj dalej to gówno to na pewno będzie tego mniej. Wy ludzie chyba pierwszy dzień jesteście w internecie i dopiero dowiadujecie się jak portale internetowe zarabiają hajs. Nie zdziwiłbym sie jakby sama redakcja onetu, kreciła gównoburze na wykopie pod prywatnymi kontami. Piszą tak, bo się to klika, nie dopisujcie im jakichś wyższych celów w tym wszystkim.
@qdry

powielaj dalej to gówno to na pewno będzie tego mniej. Wy ludzie chyba pierwszy dzień jesteście w internecie


Jak zamkniesz mordę i nie bedziesz mówił nic, to na pewno nie będzie tego mniej, wy pajace. Ile razy wam trzeba powtarzać że te wyświetlenia nie mają dla NAS żadnego znaczenia, tylko treść? A nawet tylko nagłówek.

Nie widzisz głupku że nie musisz nawet wchodzić w tego paszkwila żeby się dowiedzieć o co
@Roger_Casement: powiedz mi, czy tak ciężko ci to zrozumieć, że oni te wysrywy piszą właśnie dlatego, że TY ZWRACASZ NA TO UWAGĘ, BÓLDUPISZ, KLIKASZ, PRZERZUCASZ DALEJ? Po to się to pisze by generować oburzenie. Monetyzują twój ból dupy i robią na TOBIE pieniądze.
Bo to baba bierze te artykuły do siebie, a nie oni.


@SPACE_MARINE: ile kobiet czyta Onet? Jaki jest target Onetu? Kto czyta artykuły na Onecie? Czy jak zwykle "nie wiem"?

Onet bardzo dobrze robi, że jeździ na garbach takich patałachów z wykopu, którzy im wyświetlenia w tysiącach nabijają. Skończy się jak z patostreamami, jak zwykle wykopki wypromują gówno twierdząc, że "oni nic nie promują", bo sami poziomem intelektualnym od tego gówna
Czy jak zwykle "nie wiem"?


@niochland: A ty wiesz czy z góry zakładasz że nie czytają? 9 milionów odsłon, kobiety na pewno tego nie czytają XD

Onet bardzo dobrze robi, że jeździ na garbach takich patałachów z wykopu, którzy im wyświetlenia w tysiącach nabijają. Skończy się jak z patostreamami, jak zwykle wykopki wypromują gówno twierdząc, że "oni nic nie promują", bo sami poziomem intelektualnym od tego gówna daleko nie odstawają xD