Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w takim programie. W sumie darmowy, szkolenia z marketingu internetowego itd. Program bardzo fajny. Ale jest pewien problem... były jakieś miejsca na płatny staż po zakończeniu programu. Niby miałem nie kandydować ale jednak pomyślałem - a co mi szkodzi - więc się zgłosiłem. No i kandydaci byli punktowani. Zabrakło mi jednego punkta. Dlaczego o tym piszę? Chyba się domyślacie za co był dodatkowy punkt.

Niestety, tego punktu nie dostałem, bo urodziłem się z kawałkiem mięsa między nogami... Niby jakoś bardzo na tym stażu mi nie zależało, ale niesmak pozostał, bo padłem właśnie ofiarą dyskryminacji mężczyzn...

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #redpill #blackpill #p0lka
  • 94
@Linnior88 i po co na nas wsiadasz? cały internet zasrany contentem pro kobiecym, na każdym kroku widzisz artykuły gdzie kobiety są stawiane na piedestał, staże tylko dla kobiet to już normalka, ale widzę że przegrywy nie mogą mieć nawet swojego miejsca żeby ponarzekać bo zawsze wpadnie jakaś różowa i zacznie atakować, podając przykłady anegdotyczne, z wami nie da się rozmawiać używając faktów i logicznego myślenia.
wcale to nie jest tak że kobiety pracują gotują sprzątają są bardziej narażone na przemoc i zbokow (choćby wykopy które robią zdjęcia z ukrycia kobietom ) albo się śmieją ze śmierci tej Anastazji, jacy wy jesteście ucisnie


@Linnior88: najgorsza jest właśnie taka płaczliwa rozhisteryzowana dziewczynka, która nigdy w domu nie posprząta (ale też nie pracuje), a na mieście sama zaczepia gości w poczuciu bezkarności, a jak któryś jej wywali lepe na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.