Wpis z mikrobloga

Poznałem fajny #rozowypasek który twierdzi że mogłaby wejść w poważny związek, ale najpierw musi mnie poznać, zaprzyjaźnić się i w ogóle. Co prawda jest chętna, bo uważa że jestem okey. Aczkolwiek to w dłuższej perspektywie czasu.

Nie ma parcia na ładowanie się teraz w związki, bo od spędzania czasu ma ekipę koleżanek, a od seksu FBW z jakimś gościem.

Pytanie do eksperta

Angażować się?

#logikarozowychpaskow
#zwiazki

Angażować się?

  • Tak 16.2% (405)
  • Nie 83.8% (2098)

Oddanych głosów: 2503

  • 75
Jest z nimi tak zżyta, że aż ich żony są zazdrosne i do niej wydzwaniają. Nie rozumiem po co takie rzeczy mi mówi


@Ulfric_Stormcloak: żeby cię przygotować na bycie kukiem i tolerowanie tego, że jak pójdziecie na imprezę do jej znajomych/z nimi to będzie chciała z nimi spędzać czas, a nie z tobą i ogólnie będzie z nimi chodziła na piwko czy bilard jak ty nie będziesz mógł i w razie
Nie ma parcia na ładowanie się teraz w związki, bo od spędzania czasu ma ekipę koleżanek, a od seksu FBW z jakimś gościem.

Angażować się?


@Ulfric_Stormcloak: chłopie szanuj się. Jak sam siebie nie będziesz szanować, to nikt cię nie będzie szanował, a zwłaszcza kobiety. Ma ekipę koleżanek do zaspokajania relacji społecznych, ma bolca od ruchania, a ty możesz w tym układzie być co najwyżej beta orbiterem, który będzie za nią płacił
@Ulfric_Stormcloak: To znaczy traktuje Cię jako opcję, którą fajnie mieć na orbicie za pare lat ale teraz to ona woli się ruchac z innymi. Jak się nie szanujesz to możesz sobie czekać, aż będzie gotowa, żeby się ustatkować xD.
Posiadanie fwb to moim zdaniem ryzyko zdrad w przyszłości. Wiadomo, że nie 100%, ale zawsze jakieś jest


@kleboldswaifu: co #!$%@? xDDDDDDDDDDD over9000 mniejsze ryzyko zdrady jest ze strony laski, która rozumie swoją seksualność i potrafi patrzeć na seks, jak na normalną potrzebę, niekoniecznie zależną od uczuć, aniżeli ze strony "szarej myszki dla anonka", która wstydzi się przyznać przed samą sobą, że po prostu swędzi ją tzipa i robi - moim zdaniem