Wpis z mikrobloga

457 913 + 107 = 458 020

No i kurde chłop 3 miesiące kombinuje. Wyżej, niżej, skośniej, prościej, przedniej, tylniej, gurwa esker już na parapecie siedział z karteczką żegnajciu. A tu Kross wsadził gównosiodełko za wąskie dla jurnego słowianina. Jak kto kupuje rower pierwszy raz w życiu to nawet nie wie że to trzeba sprubować bo rużne som. I jezdzi z nastawieniem, ze zawsze troche boli.
Udało się wczoraj namierzyć lokalny sklep z siodełkami testowymi i wczoraj po raz pierwszy zrobiłem stówkę z kierownicą jak bozia przykazała w negatywie, bez bólu pleców, bez bólu kolan, bez bólu libida, bez zdrętwiałym nadgarstków. Za to 130mm ->143mm szerokości zmieniło znacząco punkt podparcia i poślady ubite jak schaboszczak na niedzielę, bo jak wiadomo nigdzie tak dobrze nie stestujesz jak na kwadratobraniu leśno-gruzowym. :)
Trochę za dużo mięśni mam na udach i głębszy dosiad muszę stestować, ale no radość pod korek, lepiej mi w duszy pedalarskiej niż po pierwszej zakręconej ćwiartce. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiem, że siodełko to chyba najbardziej indywidualna, ale jeśli macie jakieś coś do polecenia na cało/wielodniowe wyprawy to chętnie bym zawęził zakres poszukiwań.

Szukam czegoś z wycięciem, w miarę żelu coby pracodomy bez pieluchy na spokojnie ogarniać po 20-30km i bardziej wcięte bo noga po latach pieszego okrążania świata dość urośnięta.

Romin Evo na ten przykład ciekawie wygląda, ale najtańsza wersja to w sumie mój górny budżet. ;)
Ktoścoś?

Dodatkowo kwadrat urus i nawet zbliża się 4 z przodu w tym sezonie ()

This year 3825.3 km
Total explorer tiles 785
Max cluster size 498
Max square size 17 x 17

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #esker #kross

Skrypt | Statystyki
Pobierz Falquan - 457 913 + 107 = 458 020

No i kurde chłop 3 miesiące kombinuje. Wyżej, niże...
źródło: photo_5859599697428201238_y
  • 6
@Falquan: ja jeżdżę od lat na Brooks Cambium, duża dziura, dość wąskie. Nie jest skórzane jak klasyczne Brooksy więc nie musisz go docierać do tyłka. No i fajnie wybiera nierówności bo jest elastyczne, można bez pieluchy zrobić te kilkadziesiąt km.
Jedyny minus - cena.
@Wycu91: Lepsi byli ci co mówili kup rower oszczedzisz pieniadze na paliwie xddd
chociaż w sumie racja, jak nie jezdze autem to mnie stać na rzeczy do roweru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@noerror: boję się w ciemno wywalać tyle hajsu, ale jak tak patrzę to się skończy zapewne na Selle. Gorzej, że byłem przekonany, że poprzednie było za wąskie a jak mi wczoraj rozstaw zmierzyli to 95mm wyszło, czyli 130mm powinno być w sumie i to nawet takie za szerokie niby. Overthinking w czystej postaci się zrobił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)