Aktywne Wpisy

arturooo000 +66
#gielda LOL, Polacy tylko 3-5% swoich oszczędności (gotówki) lokują na giełdzie. Okolo 73% leży sobie na kontach albo lokatach XD.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.

wezsepigulke +185
źródło: 1000036730
Pobierz




Witam czy mogę prosić o opinie osób, które miały do czynienia z doradztwem podatkowym? Jak wygląda branża? Jakie perspektywy? Mówimy oczywiście o osobach z uprawnieniami DP względnie uprawnieniami radcy prawnego. No i może ktoś ostatnio korzystał z usług DP napisze jak wyglądała jego współpraca? Jakie są teraz stawki?
#podatki #biznes #firma #ksiegowosc #korpo
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91