Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki, mam 18 lat i minęło już jakoś pol roku od kad zerwalem ze swoją pierwszą dziewczyną z którą byłem rok. Mimo iż zerwałem z powodu jej calkowitego zmiany podejścia do życia oraz chorób psychicznych, dalej nie mogę odciąć sie od niej psychicznie. Dodam jeszcze ze w obecnej mojej sytuacji ciężko znaleźć nową opcje oraz że niestety chodzę z nia do technikum. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Anonim (nie OP): Nie możesz się odciąć, bo do pierwszej miłości zawsze będzie się miało jakiś większy sentyment. Teraz ją przez to idealizujesz. Jeżeli występowały jakieś problemy lub coś Tobie nie pasowało, to to nie jest to. Nie rób z siebie desperata. Lepiej być singlem niż być z kimś z braku wyboru.

@mirko_anonim: czy ja wiem czy zostaje sentyment. Moja pierwsza partnerka grubo mi rozjechała psyche i obrzydziła związki. Kłamstwa, podchody, wieczne problemy a na koniec przespanie się z jakimś chłopem po pijaku sprawiły, ze jak poznałem moją ówczesną dziewczynę to nie miałem odwagi żeby wejść w związek bo się bałem jakiejś powtórki pomimo, ze widzialem, ze to zupełnie inny charakter. I dopiero z teraźniejsza partnerką mogę powiedzieć, ze tworze prawdziwy związek. Moja
@mirko_anonim Czas leczy rany, musisz jeszcze trochę poczekać. Nie szukaj na razie nowej dziewczyny, ja tak zrobiłem dwukrotnie i nauczyłem się że dopóki nie wyleczysz się z poprzedniego związku, to nie jesteś w stanie stworzyć nowego, zdrowego związku.