Wpis z mikrobloga

Takie pytanie do kuców. Czemu macie za złe komuś to, że chce głosować np. na KO itd. skoro sami głosujecie na dokładnie tej samej zasadzie?

Wy twierdzicie, że najważniejsza jest gospodarka, ograniczenie rozdawnictwa i wszystko inne się nie liczy.

No i wyborcy KO, w tym ja, mają podobnie, czyli najważniejsza jest jedna sprawa, czyli pełna demokracja, przywrócenie funkcjonowania instytucji państwowych itd. a reszta schodzi na drugi plan, w tym socjal i inne rzeczy.

#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: tylko ze PO jest zupelnie niewiarygodne. Za ich rządów przedsiebiorcami zajmował się Kapica, nepotyzmu było pełno ( teraz jeszcze wiecej), tvp i tvn miały dokladnie taki sam przekaz dnia chwalacy PO i atakujący PIS(co to za pluralizm i demokracja), nikogo nie rozliczali, nic nie ulatwiali przedsiębiorcą
  • Odpowiedz
@xlosdas: Serio uważasz, że telewizja TVP za PO i PiS to to samo? Tu masz pierwszy z brzegu przykład gdy za PO zaprosili przeciwnika UE, żeby mógł się wypowiedzieć na ten temat. Pokaż mi dzisiaj w TVP kogoś kto przyzna rację Unii w sporze z polskim rządem czy jakiegoś profesora ekonomii, który mówi jakie będą dalsze konsekwencje tego co PiS robi
Tommy__ - @xlosdas: Serio uważasz, że telewizja TVP za PO i PiS to to samo? Tu masz p...
  • Odpowiedz
  • 0
@xlosdas:

Nawet nie chce mi się odpisywać jak ktoś twierdzi, że telewizja kiedyś była takim samym problemem jak kiedyś.

To ten sam poziom argumentu co przyrównywanie konfederacji do hitlera.
  • Odpowiedz
skoro sami głosujecie na dokładnie tej samej zasadzie?


@Murasame: w sumie to nie na tej samej zasadzie, bo PO już było przy władzy

czyli najważniejsza jest jedna sprawa, czyli pełna
  • Odpowiedz