Wpis z mikrobloga

@Sin-: Petru odrodził się jak penis z popiołów i próbuje zrobić karierę polityczną myląc fakty. Podsumował PSL i Kukiza.
  • Odpowiedz
@L3stko: Ten penis tak zgnoił waszego sławka na debacie, że na dwa dni zamknęło wam mordy i nie wiedzieliście jak zareagować na tę porażkę, a w tym czasie cały Internet darł nieprzeciętnego łacha, ze skrajnego debilizmu jakim popisał się tam was podatkowy guru xD
  • Odpowiedz
@L3stko: tak, a wiesz co łączy te dwie partie i Konfe. Wspomniany Tyszka. Ja wiem ze z wyciąganiem wniosków kiepsko ale nie dziel się tymi wnioskami z resztą bo jeszcze podłapią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: masz urojenia. Możesz wskazać choć jeden błąd merytoryczny, który popełnił Mentzen w tej "debacie". Bo błędów Petru było sporo. Petru wyszedł na kompletnego ignoranta, który wykłócał się o rzeczy, o których nie miał pojęcia. Samozwańczy ekonomista po stosunkach międzynarodowych, który nie zna jednej z najważniejszych ustaw gospodarczych. xD
  • Odpowiedz
@L3stko: Mordo, ale ja nawet nie będę z toba wchodzić w dyskusję bo mam to totalnie w dupie.

Sam fakt, że zamknęliście mordy na prawie dwa dni rozkmianiając jaką przyjąć narrację w obronie sławka jest chyba wystarczającą odpowiedzią na saklę tej porażki.

Nawet pisowski piekarz następnego dnia w studio zgasił sławka jak peta.
  • Odpowiedz
ja nawet nie będę z toba wchodzić w dyskusję


@SzejdiSlimSzejdi to jest akurat oczywiste i spodziewane bo nie ma o czym dyskutować. Petru okazał się ignorantem bez podstawowej wiedzy, potrafił tylko czytać z kartki. Sławek wszystko z głowy i punktował jego braki w wiedzy i znajomości ustaw...
  • Odpowiedz
@jamesbond07: ten Petru, który nie wiedział że minister może zaniechać poboru podatku? Ten Petru, który mówił że zrównanie wieku emerytalnego jest dla budżetu neutralne? Nie ośmieszajcie się z @SzejdiSlimSzejdi. Petru to ekonomiczny klaun, który zabawia fajnopolaków wyuczonymi hasełkami. xD
  • Odpowiedz
@L3stko: ale ten cały wpis dotyczy przecieku z maili ze konfederata jest dogadany z pisem. Tyszka potwierdził sam na Twitter prawdziwość tego i zaczął wypisywać za co ceni Jarosława i jakieś bzdury typu haha, ok
  • Odpowiedz
@L3stko: Mordo jak chcesz ty i tobie podobni tu klauni, wylizywać ser z sławkowego napleta to sobie to rób. Mam to w dupie czy robisz to za pieniądzę czy z głupoty, czy może po prostu podoba ci się uśmiech sławka. I don't care.

Ale nawet jak wyliżesz do czysta, nie zmieni to faktu, że na dwa dni zamknęliście mordy i nie wiedzieliście co pisać, szukając najróżniejszych argumentów, w tym takich,
  • Odpowiedz
@KwasneJablko kto jest dogadany? To jest mail z 2019 roku i dotyczy PSL/Kukiza a nie Konfederacji. Mieszanie w to Konfederacji to fikoł. No ale czego można się spodziewać po dzbanie Petru i neuropisie…
  • Odpowiedz
Mieszanie w to Konfederacji to fikoł


@L3stko: Ten Tyszka w PSL/Kukiz to był inny Tyszka niż w Konfederacji?

I ten email tylko potwierdza to co łatwo zaobserwować, konfederacja nigdy nie uderza w pis chyba że ogólnikami typu "pis=po", natomiast kampania anty-po jest na pełnej cały czas
  • Odpowiedz
  • 3
@Sin- Oj widać jak polski kenedy chce wrócić do polityki i startować z Warszawy. Dalszego nie opiszę sojusz PiS i Po w Krakowie? Lepiej posłuchajcie jak tłumaczy się z lotu z kochanica do Protugali. Wymyśla że to służby PiS za wszystkim stoją. Lepiej sobie przypomnieć jego tłumaczenia po powrocie z wycieczki i w jakich okolicznościach on sobie wakacje zrobić.
  • Odpowiedz
@Sin-: to, że Petru zaorał w wywiadzie Mentzena i wytarł nim podłogę to jedno. A próba wciskania ludziom tworzenia wieloletnich układów z pisem na podstawie jednego maila jeszcze z 2019 czyli zanim PiS #!$%@?ł dla konfederacji najbardziej to inna sprawa.

Ech. Polityka śmierdzi :C
  • Odpowiedz