Wpis z mikrobloga

@L3stko: ten twój sławuś wyszedł na niepoważnego gościa który niewygodne pytania próbował przeczekać lub ominąć żartem

to że ty jako jego fanatyk uważasz inaczej nie ma żadnego znaczenia, piszemy ci tutaj jaki był odbiór społeczeństwa na tę debatę, wściekłe tupanie nóżkami nie zmieni niczyjej percepcji
  • Odpowiedz
"wskazać choć jeden błąd merytoryczny, który popełnił Mentzen w tej "debacie". Bo błędów Petru było sporo. Petru wyszedł na kompletnego ignoranta, który wykłócał się o rzeczy, o których nie miał pojęcia"

@L3stko: Chryste dawno nie widziałem tak fantastycznej, alternatywnej rzeczywistości xD
Aż się przypomniały złote czasy tłumaczenia każdej głupoty korwina
  • Odpowiedz
a w tym czasie cały Internet darł nieprzeciętnego łacha


@SzejdiSlimSzejdi: z wyciętych urywków i całkowitego zignorowania tego, jak Petru tam orał się sam xD No jak tam strefa Euro i sprywatyzowanie Orlenu, zmalało urosło? Niezłe tam macie urojenia
  • Odpowiedz
Możesz wskazać choć jeden błąd merytoryczny, który popełnił Mentzen w tej "debacie".


@L3stko: powiedz mi lepiej, co nie było żartem w wypowiedziach Mentzena. I co nie stanie się żartem za jakiś czas :-) No i dlaczego tak uważasz...
  • Odpowiedz
@L3stko gościu ty masz jakąś godność? przestań się odnosić do polityka w taki poddańczy sposób xD Sławek to, Sławek tamto, przeciez brzmisz już powoli jak sorek w stosunku do korwina xD
  • Odpowiedz
@Sin-: Ludzie w Polsce dzielą się na dwie grupy:

- ci dla których koalicja PiSu z konfą jest oczywista
- ludzie upośledzeni intelektualnie

Nie zapraszam do dyskusji bo stratą czasu jest rozważanie nad oczywistoscią
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: Jeśli w trakcie roku od zakończenia wyborów wygranych przez pis nie stanie się jedna z tych dwóch rzeczy:

- konfederacja tworzy rząd z pisem
- pis wyciąga sobie z konfy iluś posłów żeby mieć ponad 50% w sejmie

To usuwam konto. Można robić screeny i trzymać mnie za słowo, ale nie ma sensu, ponieważ konfederacja utworzy koalicję z pisem.
  • Odpowiedz
@L3stko: VS Sławek, który nie wie nic kompletnie na temat wpływu swoich pomysłów na budżet i państwo, które w większości są turbo negatywne i tylko Rosjanom będą one na rękę jako głównemu wrogowi Polsce....aaaa zapomniałem, przecież Konfa lubi Rosję
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: tak wszyscy niby gaszą Konfederację i jej polityków, a oni, jak na złość, dalej cieszą się niezłym poparciem. Coś ta wasza propaganda, towarzysze, chuowo idzie. Najzabawniejsze, że wy już wiecie, że przesracie te wybory - śmiejecie się z "Konfederatów", że głupi, a weźże spójrz na siebie i sobie podobnych - rozumu macie mniej niż wszyscy pisowcy razem wzięci (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Petru okazał się ignorantem bez podstawowej wiedzy, potrafił tylko czytać z kartki.


@L3stko: Mówimy o tym Petru, który czytał z kartki, bo miał tam zapisane kwestie, o które chciał spytać Mentzena i o tym Sławku, który mówił z głowy "nie rozumiem, nie wiem o co mógłbym zapytać", po czym dawali Petru pierwszeństwo głosu, żeby Mentzen w ogóle ogarnął, o jakim temacie mowa?
  • Odpowiedz
@Sin-: żeby podniecać się swetru, to trzeba być kodziarzem XD
dobrze, że tego lewaka nie ma już w polityce, tak jak palikota.
coś oczywiście swetru próbuje, ale oby mu się nie udało. szkoda Polski
  • Odpowiedz
potrafił tylko czytać z kartki. Sławek wszystko z głowy i punktował jego braki w wiedzy i znajomości ustaw...


@L3stko: I co, to zabrania się tworzenia sobie pomocy w formie kartkii? Albo wszystko masz w głowie, albo wuj ci na grób? Co to jest w ogóle za argument, olaboga petrunia czytał z kartki, a sławunia wszystko jak kop robo z pusto głowo.
Teraz najlepszym politykiem jest ten, co wykuwa wszystko na pamięć?
  • Odpowiedz