Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to jestem kurde nieogarnięty, po prostu chodzące nieszczęście. W drodze z mieszkania na plażę około 500m potrafiłem zgubić ręcznik, bo kolega mnie zagadał. W Januszexie wysłałem kopertę bez listu pomimo wielokrotnego sprawdzania czy tam rzeczywiście jest i czy do odpowiedniej osoby został zaadresowany. Ostatecznie wyszło tak, że jedna osoba dostała pustą kopertę, a druga list do siebie i do innej osoby xd Przez takie akcje nabawiłem się chyba #ocd albo inną nerwicę, bo w drodze do pracy potrafiłem wracać się do mieszkania i sprawdzać czy kuchenka jest wyłączona, albo kurek w kranie zakręcony
Robię tak głupie błędy, że naprawdę, aż płakać się chce. Pomimo sprawdzania pierdyliard razy teog samego to i tak obawiam się, że zrobię błąd. Więc co robię? Sprawdzam jeszcze raz czy dobrze zrobiłem i ostatecznie i tak gdzieś popełniam jakąś gafę, aż mnie skręca w klatce piersiowej i muszę świecić oczami i być wyzywanym od głąbów i gamoni. Potarfiłem wracać na parking na którym parkowałem chwilę temu, żeby sprawdzić czy samochodu obok nie zarysowałem przypadkiem.
Doszło do tego, że rzuciłem robotę i nie szukam nowej. obawiam się, że w nowej robocie nie bedą zadowoleni z takiego #!$%@? jak ja.
Wywalone bym miał, gdyby wszystko było okej,ale robię tak głupie błędy, że karuzela z ciągłym sprawdzaniem się pogłębia. Chcę, żeby wszystko było dobrze, ale mi to po prostu nie wychodzi. Od kiedy pamiętam to popełniałem takie błędy.
Cudowne piguły od lekarza raczej tutaj nie pomogą. Zagłuszą lęki, ale błędy pozostaną :/
Jak żyć?
#psychologia #psychiatria #przegryw ##!$%@? #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
✨️ Autor wpisu (OP): @chlopzoszczednosciami00 @1229
ADHD raczej nie, bo nigdy nie miałem nadpobudliwości ruchowej, jedynie w sytuacjach mocno stresowych tupałem nogą, pukałem o coś palcem czy drżały mi dłonie albo ciało.
Bardziej mi pasuje ADD, gdzie występują zaburzenia koncentracji, zapominialstwo, gubienie rzeczy czy problemy z nauką, ale bez aktywności ruchowej. Byłem spokojnym chłopcem pod względem ruchliwości, ale mocno wybuchowym. Ciągle moje myśli gdzieś odpływają, "nie myślę" podczas wykonywania czynności, chociaż