Wpis z mikrobloga

Neruropki, załóżcie partię, która:
- Chce obniżać podatki
- Likwidować socjal
- Zwiększać swobody obywatelskie(marihuana, przechodzenie na czerwonym świetle)
- Stopniowo wychodzić z piramidy, którą jest ZUS
- Zlikwidować NFZ i zastąpić go jakimś innym systemem np. singapurskim

Jak to zrobicie, to z przyjemnością zacznę z wami wyzywać Konfę i zagłosuję na waszą partię, nawet jeśli zalegalizujecie aborcję i małżeństwa, adopcje dla osób LGBT.
Jeżeli nie ma partii, która jest alternatywą w kwestiach gospodarczych dla Konfederacji, to wasz spam ulatuje w eter, bo dla nikogo normalnego skrobanka nie jest kluczowa.

#polityka #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa
  • 70
@Kismeth:

bo głosowali ręką w rękę z PiSem za opodatkowaniem zbiórek charytatywnych choćby xD

Temat wałkowany tysiąc razy. PiS ma paskudny zwyczaj łączenia ustaw w pakiety i Konfederacja głosowała za tym pakietem, ale byli przeciwni podatkowi od zbiórek. Jako jedyni głosowali za poprawką, która ten zapis usuwa.
Poza tym mają najmniej głosowań wspólnych z PiS.

I zagłosują za czym tylko będzie trzeba jak PiSowi znowu zabraknie głosów innych szmat pokroju kukizowców
@William_Lawson: Spadła, bo jest legalna w mniejszym zakresie. Te przepisy w nieznacznym stopniu zmieniły wcześniejsze prawo. W każdym razie, nie mam ochoty o tym dyskutować, dla mnie gospodarka jest ważniejsza. O tym jest ten wpis, załóżcie partie, która ma rozsądne podejście do gospodarki to na was zagłosuję i zalegalizujecie sobie aborcję.
@William_Lawson: Nie rozumiem twoich wypocin. Po pierwsze, dopóki nie zmienimy konstytucji to prawo aborcyjne pozostanie niezmienione, nie masz szans, żeby jakaś partia zalegalizowała aborcję w następnej kadencji.
Po drugie, nie ma to wpływu na dzietność, jest to sprawa kulturowa.
@William_Lawson:

ale to zobaczysz dopiero w swoich statystykach (dzietności) za parę lat

Czemu za parę lat? Przecież prawo już weszło i jest o nim głośno.
Dzietność to sprawa kulturowa i żadne prawo tego nie zmieni, to czy jest na poziomie 1.3 czy 1.4 nie ma znaczenia, my potrzebujemy co najmniej 2.0. Jeszcze 60lat temu było to około 3.0, a z pewnością żyło się wtedy gorzej i rząd był bardziej opresyjny.
Jeżeli nie ma partii, która jest alternatywą w kwestiach gospodarczych dla Konfederacji, to wasz spam ulatuje w eter, bo dla nikogo normalnego skrobanka nie jest kluczowa.


@OskarDw: ale konfa nie będzie wprowadzać niczego gospodarczego, a skupi się na rzeczach typu aborcja i państwo wyznaniowe. Potwierdzili to wielokrotnie. To jedyne co im się udało zrobić.
@OskarDw: wystarczy posłuchać przedstawicieli konfy xD

Ideologia LGBT jest znacznie groźniejsza niż socjalizm. Naprawa gospodarki zajmie nam dwa miesiące, ale naprawa zdemoralizowanego społeczeństwa to dwa pokolenia, a nie: dwa lata!


Źródło: https://twitter.com/JkmMikke/status/1229738779243614209

Ja miałem takie marzenia, że jak PiS-owi będzie brakowało paru posłów, to my powiemy tak: koalicji nie będziemy zawierali, ale na przykład dla porządku, weźcie sobie gabinet mniejszościowy, ale w zamian za to że go poprzemy to dajcie ustawę