Wpis z mikrobloga

@wiera87 jeżeli lubisz pogrzebać sobie w telefonie lubisz posprawdzać różne opcje/konfiguracje - Android. Jeżeli telefon ma po prostu działać i nie będziesz się zastanawiał dlaczego coś działa tak, a nie inaczej i zaakceptujesz to jak jest bo nie da się inaczej - iOS
  • Odpowiedz
@wiera87: Dlatego że w japkowym raju producent wie lepiej czego potrzebujesz i o personalizacji, ustawieniach rodem z andka zapomnij. Możesz sobie zmienić tapetę i poprzesuwać ikony. O takich rzeczach jak launcher zapomnij. Jeśli zaś chcesz tylko zadzwonić, zrobić fotkę na fejsika i używać komunikatorów to iphone jest dla Ciebie.
  • Odpowiedz
Szeroko pojęty burdel w galerii, która polega na wrzuceniu wszystkiego do jednego wora. Upośledzona klawiatura. Utrudnione wgranie czegokolwiek, nawet pierdzielone dzwonki. Albo cudowanie z jakaś apką z poziomu telefonu albo cudowanie z innymi formatami na PC bo zwykłęj mp3 na dzwonek nie ustawisz. By się trochę takich pierdół znalazło.
  • Odpowiedz
@wiera87 ja zawsze flagowce samsunga brałem. Wziąłem ip12 i jak dla mnie jest mało możliwości customizacji. Głośność budzika taka sama jak wszystkich dzwonków, drzemka jak wyżej pisali, historia tylko 100 ostatnich połączeń, brak podpowiedzi nr telefonów jak wpisujesz. Dopiero jak wpiszesz kompletny który masz na liście to wyświetla, czasami mimo ze odczytasz powiadomienie to nadal masz plakietkę na ikonie o nieprzeczytanym. Wifi nie wyłączysz permanentnie tylko do rana, musisz konfigurować sobie skrót.
  • Odpowiedz