Wpis z mikrobloga

Bardzo intensywne to były 2 tygodnie.

Człowiek całe życie robi sobie mniejsze i większe marzenia, plany i myśli sobie "ale fajnie byłoby jakby.." wiedząc, że prawdopodobnie się to nigdy nie wydarzy.

I otóż te kilka dni temu wydarzyło się strasznie dużo rzeczy o których kiedyś tylko marzyłem.

Zaczynając o pierwszym kontraktowym zleceniu w embedded IT i to od razu z grubej rury dla Shella.

Zawsze chciałem też jechać na trackday ze znajomymi - wspólna jazda, wymienianie się doświadczeniami, pomoc techniczna oraz psychiczna i po prostu zabawa podszyta zdrową konkurencją - to coś co jest jeszcze lepsze gdy się doświadczy. Polecam wszystkim serdecznie i zapraszam na kolejne! Ponad tydzień temu byliśmy na Cadwell Park - moim ulubionym torze w UK.

Później sprawdzenie umiejętności i świetna biznesowa integracja na InvestCamp 7.0 - Samana Investcamp

Dzień przerwy i kolejne emocje - tym razem coś co planowałem od czasu jak zostałem kucem.. I nie nie chodzi o spotkanie Janusza bo to już było kilkukrotnie xD

Chodzi o koncert Iron Maiden na który zawsze gdy się chciałem wybrać ale zawsze coś wypadało - tym razem się udało i koncert w Leeds Arena był naprawdę niesamowity - chciałbym mieć taką formę jak Ci +60 latkowie którzy tańcowali na scenie grając naprawdę genialne melodie. Ciesze się, że zdążyłem na to za mojego życia!

Wisienką na torcie był kolejny dzień - tym razem wyjazd na mekkę wszystkich fanów motoryzacji czyli Nurburgring Nordschleife.

Mega fajny trip i po raz kolejny mega się cieszę że wypad udał się w kilka osób!

Do tego miałem okazje poznać YouTubera Mishe - prawdziwego guru tego toru - wziął mnie na przejażdżkę i pokazał jak pokonać Ring moim autem - film na jego kanale pojawi się niedługo!

Ale i fajnie było samemu pojeździć! Wprawdzie pogoda nie do końca dopisała.. Aczkolwiek w ostatni dzień udało się zrobić przejazd który uznaję za zadowalający. Jednak by ogarnąć ring porządnie nie wystarczą symulatory i życie tam to jeden z wymogów.. Może kiedyś ;)

Na koniec apel do wszystkich którzy się zastanawiają czy czekać na marzenia.. Nie! Życie jest teraz! Warto pracować i nigdy z nich nie rezygnować!

Bo celem życia, nie jest przeżycie!

PS: Film z ringu w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bmwsorka #touringmasterrace #sorekcars #chwalesie #nurburgring #samochody #motoryzacja #pokazauto #pokazmorde #bmw #e36 #gruz
sorek - Bardzo intensywne to były 2 tygodnie.

Człowiek całe życie robi sobie mniejsz...

źródło: the-ring

Pobierz
  • 23
  • 1
a jak go namówiłeś? napisałeś do niego po prostu? a fura jakoś specjalnie przerobiona?


@PodniebnyMurzyn: pokazałem mu mojego turasa i sam stwierdził że chce :D Po prostu napisałem do niego.

I tak sporo modów, w opisie filmu trochę wylistowane ale pełna lista jest dość długa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@PodniebnyMurzyn: nie zrobiłem 10 niestety przez pogodę, klocki kupiłem Ferrodo DS2500 i są nieco drogie ale wart ceny bo normalne klocki drogowe po paru przejazdach nie dość że śmierdzą to nie hamują. Zużycie wiadomo, na szczęście mam poliuretany wszędzie więc bushe itp. nie są takie złe, wydaje mi się że wylał mi jeden amortyzator ale trzyma jeszcze ok.

A Misza prywatnie bardzo wporządku, miły gość, widać że zmęczony sławą i tym
  • 0
co zostało zrobione żeby uzyskać 270 koni w m52b28? masz jakiś wykres z porządnej hamowni na to?


@agencja_bebenstwa_warmianskiego: miałem na M50 pokazal 260hp, teraz widać po logach MAF że jest wyżej miałem tylko whp (koło 240 czyli + 20%).

Mody to ITBs, barany M3 z freeflow wydechem 2x 2.25" + X-pipe i do tego wałki z S52 zestrojone na moc wysoką. Do tego ofc mapa.