Wpis z mikrobloga

Koniec wbijam.pl zbiegł się w czasie ze zgłoszeniem usunięcia adresów URL wbijam.pl jakie 29 czerwca 2023 wyszukiwarka Google otrzymała od Remove Your Media LLC, organizacji zarządzającej prawami autorskimi VIZ Media LLC. W tym miejscu warto wspomnieć, że współwłaścicielem VIZ Media LLC jest Shueisha, producent anime Oshi no Ko. To właśnie na podstronie anime Oshi no Ka na wbijam.pl autor strony po raz pierwszy wydał oświadczenie "Niestety jestem zmuszony zakończyć projekt Twoja Mała Japonia, dlatego proszę nie czekać na ostatni odcinek. Zapewne przetłumaczy go ktoś inny i znajdzie się na CDA czy też innych stronach z anime. Proszę o wyrozumiałość.". Więc pewnie jest coś na rzeczy. Źródło: https://transparencyreport.google.com/copyright/domains/wbijam.pl?hl=pl

#anime #animedyskusja #wbijam #oshinoko
  • 7
@Abbaddon: VIZ jest też związany z nowym Bleachem, więc wrzucając na swoją stronę tyle odcinków doigrał się. Zresztą chyba na ansi ktoś pisał, że kiedyś jak typ tłumaczył mniej serii bardziej niszowych to było w porządku, a tu nagle zachłanność wzięła górę, zaczął tłumaczyć więcej serii, w tym najpopularniejsze tytuły i nagle upadek na ryj. Mi to zwisa, bo i tak szybciej po angielsku obejrzę. W dobie streamingów fansuby mają małe
VIZ jest też związany z nowym Bleachem, więc wrzucając na swoją stronę tyle odcinków doigrał się.


@typbezkasy95: tyle że Bleach na wbijam to był od ilu lat? nie sięgam już tak daleko pamięcią xD 14-16 lat? nawet nie wiem czy tam oglądałem jak wychodziło czy to było na bleach.com.pl