Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Wymieniłaś 2 typy kobiet które dla wielu Europejczyków postrzegane są za egzotyczne, a co za tym idzie, moga wydawac sie nowe, pociągające i zupelnie mnie nie dziwi ze sa faceci ktorzy wiążą się z Brazylijkami czy czarnoskórymi kobietami. Sam kiedys spotykalem sie z mulatką, mega milutka kobieta, świetni charakter, świetne cialo. Jak widac, mozna wygladac i ladnie i miec dobry charakter.

A skoro juz mowa o charakterze, jasne odgrywa duze
@eskejper: ty sam jesteś niski i wiele kobiet to brzydzi jedyne czym może się bronić niski facet to wypchanym portfelem
177 to niziołek przecież
182 to takie absolutne minimum (optymalnie jest 183-188)
Kocham jak "amanty z wykopu" są pierwsi do oceniania czyjejś fizycznosci
@eskejper: czyli nie masz do zaoferowania nic ani pieniędzy ani wyglądu, dziwne że Ty masz spore wymagania a sam nie spełniasz żadnych, to trochę paradoks bo to jakby gruba kobieta powiedziała "moze i jestem gruba ale za to też i wredna " w sumie taka by do Ciebie pasowała oboje byście nie mieli nic do zaoferowania xD
@eskejper: poprostu mnie śmieszy jak ktoś robi koorfe z logiki
Zasada jest prosta tak jak hot szczupłe laski dyktuja warunki, tak samo wysocy umiensnieni przystojni dyktuja warunki
A Ty się wypowiadasz z pogardą o innych mimo że sam przez swój wzrost jesteś obiektem pogardy dla wielu, taki fikołek na logice
Krutykujesz grupę do której tak samo należysz
@Invisiblinio: biorąc pod uwagę że wskaźnik otyłości w Polsce jest wyższy wśród facetów to zapewne większość grubych facetów kogoś i tak ma bo gruby facet to dla ludzi "słodki misio pan który lubi podjesc" kobieta w tej samej sytuacji to tak zwana maciora , Nie udawaj że nie widzisz różnicy w traktowaniu ;)
@Linnior88:
Czy Ty czytasz swoje wpisy zanim je opublikujesz? xDDDDD Inni maja prawo krytykować nieumięśnionych niskich facetów, ale ja nie moge jechac po wielorybach bo reprezentuje tą pierwszą grupe xDD? Nie obchodzi mnie to co mysla o mnie inni, a i nie powinno to odbierac mi mozliwosci krytykowania otylych kobiet tylko dlatego bo dla jakies grupy moge byc obiektem pogardy xD Juz nie mowiac o tym ze drwina z uwagi na
@Linnior88: Ja mam więcej grubych facetów niż grubych babek w otoczeniu, więc noo, widzę i słyszę, inną niż byś chciała. Na kobiety poza wykopem/tiktokiem nikt nic nie pisze, nie mówi, co do grubych facetów to nikt nie jest zbyt powściągliwy. Misie to były w pokoleniu rodziców, teraz są obleśni, dużo grubsi, obleśniejsi od kobiet.

Może to kwestia tego, że rynek reklamowy dla facetów plus size nie istnieje. No chyba że nie
@eskejper: drwina ze wzrostu -ojojoj będę płakał co za zli ludzie boli mje serduszko
Nazywanie kobiet WILORYBEM a to wtedy ok nic się nie stało, weź się puknij bo te podwójne standardy są żenujące
Niektórych wystarczy dobrze podpuscic żeby się wylalo całe szambo jakie w sobie mają
A każdy facet który nazywa kobietę wielorybem powinien być mazywany manletem albo kurdupelm
Śmieszna mnie tacy ludzie jak ty śmieją się z grubszych do
@Linnior88: Wczesniej napisalaś "177 to niziołek przecież" co mozna potraktować za równie poważną obelgę :) No ale najwidoczniej w Twoim rozumowaniu Ty mozesz jechac po facetach, ale faceci po grubych kobietach juz nie, spoko luz. Sama siebie tutaj podpuscilas, bo zbyt personalnie odebralas ten wpis atakujac wszystkich ktorzy nie zgadzaja sie z Twoja opinia.
@eskejper: to raczej ty się spultales ja tu ziewam bo sama nawet nie jestem otyła, poprpstu wykop zaskakuje każdego dnia podwójnymi standardami
Nazwanie grubej kobiety wielorybem ? Haha jak śmiesznie
Powiedzenie ze facet jest niski ma słabe ciało małego fiootka zakola - będę płakał chlip chlip , zamknę się w sobie chlip chlip
I tak samo jak ty nie lubisz grubych kobiet tak ja nie spojrze nigdy na faceta ponizej 183
@Linnior88:
Wiele sobie dopowiadasz w tych swoich wpisach, przeinaczasz fakty, umniejszasz swój wpływ na taki a nie inny przebieg dyskusji łagodząc niektóre wcześniej użyte przez siebie słowa by te moje miały większy negatywny wydźwięk w przytaczanych cytatach ostatecznie zrzucając wine na mnie i wyzywając mnie od najgorszy, widac ze masz jakies kompleksy. Zupełnie nie różnisz sie od ludzi ktorzy cisna po otylych kobietach (np. ja) i umniejszasz problem wzrostu ktory wielu