Wpis z mikrobloga

ktory lezy na ulicy obchodzi mnie bardziej niz twoje


@Linnior88: bo jako kobieta tylko właśnie na takiego leżącego na ulicy możesz liczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
może taki śmieć okaże jakiekolwiek zainteresowanie taką puszystą babą jak ty, ale warunkiem jest całkowita ciemność
  • Odpowiedz
@slabart12: możliwe że poprpstu banda spoconych wykopów marzy o modelkach które od dawna się bujaja na jachtach szejkow arabskich
Ładna kobieta wie że może mieć każdego dlatego celują w możliwie najlepsza opcję która wy nie jesteście
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: bycie niedouczonym ignorantem, w jakich my czasach żyjemy, to że Ty widzisz świat z pozycji swojej niskiej inteligencji nie znaczy że to prawda absolutna
Np Brazylijczycy mówią że kobiety w Europie wschodniej są brzydkie bo mają płaskie tylki zero piersi i są bardzo kanciaste męskie
Poprpstu to że Ty coś uważasz z swojej małej głowie za ładne nie oznacza że to piękno uniwersalne , dla Ciebie szczupła płaska kobieta
  • Odpowiedz
@Maxior99: W wiekszosci przypadkow desperacja. Dla nielicznych to fetysz. To troche jak z cyckami, mam kumpli ktorzy lubia jak kobieta ma duze piersi, kiedy ja bardziej przepadam za zwyklym subtelnymi piersiami. Nie lubie duzych bo na pewnym etapie zycia zaczynaja zwisac i tworzy to problem w zyciu seksualnym.
  • Odpowiedz
nie rozumiem ludzi którzy chcą być z wielorybami .

To jakiś fetysz czy desperacja?


@Maxior99: czytalam kiedys ksiazke kolesia, ktory w niej utuczył ładną kobiete, zeby nikt inny jej nie chciał
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska

Ja w mieszkaniu mam dwie parki. Kuc 4/10 z laska 7/10 i typ 3.5/10 z laska 6.5/10. A na ulicach to 30% par to facet z atrakcyjniejsza od siebie laska. I ja jakos #!$%@? nie widze tego zepsutego rynku matrymonialnego. I sie zastanawiam czy to Wasza psychoza, czy trolling czy mega surowo oceniacie kobiety. No serio #!$%@? ja naprawde juz nie wiem jak jest xD Moze to dlatego ze nie
  • Odpowiedz
@eskejper: A pomysl że niektórzy faceci (oczywiście nie wy ) mogą mieć tak plastyczny mózg że nie patrzą na ciało a na charakter
Mieszkałam w Niemczech i widziałam mnóstwo par gorący wysoki Niemiec plus brazylijka 120 kilo 150 wzrostu i ida np w dzieckiem albo albo niemiecki model a obok niego czarnoskora kobieta z ogromnymi walorami , wyobraź sobie że dla niektórych facetów liczy się ciepło dobry charakter inteligencja a
  • Odpowiedz
@eskejper: typowa rada jak zostać starym zrzedliwym kawalerem , bo to wcale nie jest tak że ona w końcu się polapie że jest warta o wiele więcej i wcale nie tak że kopnie w dupe takiego dla kolesia dla którego będzie wszystkim
  • Odpowiedz
@wielowitamin: to pójdź sobie do Norwegii tam to by polaczek zawału dostał jakby zobaczył 2 metrowych blondynow pod rękę z filipinkami nigeryjkami oraz latino woman , wyobraź sobie że w krajach zachodnich facet jak chce stworzyć ciepłą rodzinę to olewa piękne szczupłe nordyckie blondynki i leci w egzotyke
I mają wylane że waży 100 kilo ważne że jest dobra matka
  • Odpowiedz