Wpis z mikrobloga

@Leszcz_Bagienny: Ale jakiego źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziomuś, Ty naprawdę uważasz, że ja będę oglądał wasz partyjny profil i zliczał, kto kiedy co powiedział? Jeśli chcesz coś udowdnić rozmówcy, to podajesz dowody, a nie "policz sobie". Chyba nie liczysz na to, że rozmówca będzie szukał argumentów potwierdzających słuszność TWOJEJ tezy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą - żeby daleko nie szukać - ile
  • 4
@TypowyZakolak: ale fikołek, konfa odebrała pisowi sporo elektoratu, niestety reszty betonu nic nie ruszy. Pozostaje więc walka o elektorat opozycji, a najłatwiej ukraść partii która się błaźni i ma najwięcej wyborców z całego spektrum.

Równie dobrze mogę komentować ze PO nie potrafi zabrać głosów pisowi tylko atakuje konfę przy każdej okazji i to dosyć nieudolnie.

Na szczęście wybory to wyjaśnia na jesieni.
@TypowyZakolak

jadą po peło, a na temat pisu nie piszą nic.


Ty masz dwie działające komórki mózgowe, czy ci za to płacą w szeklach? Przecież wystarczy wejść na twittera Konfederacji by zobaczyć, że o PiSie jest dużo więcej tweetów niż o PO.
@TypowyZakolak: Doczytałem do momentu napisania oczywistej bzdury czyli Braun nigdy nie pracował. Napisane książki? Wyreżyserowane filmy? Synek łopatom ruf kop bo inaczej to ni robota.

Ale jakiego źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziomuś, Ty naprawdę uważasz, że ja będę oglądał wasz partyjny profil i zliczał, kto kiedy co powiedział? Jeśli chcesz coś udowdnić rozmówcy, to podajesz dowody, a nie "policz sobie". Chyba nie liczysz na to, że