Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu Konfa i konfiarze (opłacani + pożyteczni idioci) jadą po peło, a na temat pisu nie piszą nic. Pis też na temat konfuni się stara nie wypowiadać. Jeśli ktoś uważa, że to nie oznacza, że będzie próba zawarcia koalicji, to jest delikatnie mówiąc naiwniakiem.
  • Odpowiedz
@GARN: LPR 2.0. Zresztą Bosak już był w koalicji z Pisem właśnie jako członek LPR prawie 20 lat temu, więc nie wiem, kogo ma to w ogóle dziwić poza konfusami ( ͡° ͜ʖ ͡°)\

No nic, za kilka miesięcy będzie śmiesznie na tagu.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: grafika o imigrantach wpuszczanych przez PiS była wrzucana na stronach konfy, oczywiście wtedy cisza, a teraz jak wytykają hipokryzję PO to już zapomniałeś o tym?
  • Odpowiedz
@j3sion: Nie zapomniałem. Konfa zmieniła strategię po tym, jak zaczęło jej przybywać procentów i pojawiła się realna szansa na dzielenie władzy z pisem. Nagle zaczęło się jechanie po peło 90% czasu i jakieś nieśmiałe wrzutki na pis dla niepoznaki, pomimo, że to pis rządzi i to pis robi szkody Polsce. Szkoda, że nie zauważasz, no ale cóż.
  • Odpowiedz
3/4 aktywności konfederacji to orka pisu.


@Leszcz_Bagienny: 3/4? A może 6/7? albo 4/5? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, konfusie - ostatnio dostaliście przykaz z centrali, żeby jechać po PEŁO, wystarczy spojrzeć, co wykopuje wasz bot partyjny ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie denerwuj się, będzie koalicyjka z pisem, marzenie o korycie Twoich idoli się spełni.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: Ale jakiego źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziomuś, Ty naprawdę uważasz, że ja będę oglądał wasz partyjny profil i zliczał, kto kiedy co powiedział? Jeśli chcesz coś udowdnić rozmówcy, to podajesz dowody, a nie "policz sobie". Chyba nie liczysz na to, że rozmówca będzie szukał argumentów potwierdzających słuszność TWOJEJ tezy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą - żeby daleko nie szukać - ile
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: ale fikołek, konfa odebrała pisowi sporo elektoratu, niestety reszty betonu nic nie ruszy. Pozostaje więc walka o elektorat opozycji, a najłatwiej ukraść partii która się błaźni i ma najwięcej wyborców z całego spektrum.

Równie dobrze mogę komentować ze PO nie potrafi zabrać głosów pisowi tylko atakuje konfę przy każdej okazji i to dosyć nieudolnie.

Na szczęście wybory to wyjaśnia na jesieni.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak

jadą po peło, a na temat pisu nie piszą nic.


Ty masz dwie działające komórki mózgowe, czy ci za to płacą w szeklach? Przecież wystarczy wejść na twittera Konfederacji by zobaczyć, że o PiSie jest dużo więcej tweetów niż o PO.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Doczytałem do momentu napisania oczywistej bzdury czyli Braun nigdy nie pracował. Napisane książki? Wyreżyserowane filmy? Synek łopatom ruf kop bo inaczej to ni robota.

Ale jakiego źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ziomuś, Ty naprawdę uważasz, że ja będę oglądał wasz partyjny profil i zliczał, kto kiedy co powiedział? Jeśli chcesz coś udowdnić rozmówcy, to podajesz dowody, a nie "policz sobie". Chyba nie liczysz na to, że
  • Odpowiedz