Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu Konfa i konfiarze (opłacani + pożyteczni idioci) jadą po peło, a na temat pisu nie piszą nic.


@TypowyZakolak: Praktycznie w każdym wywiadzie konfiarzy jest jechanie po pisie, no ale neuropki o konfie słyszą tylko w swojej bańce, więc mogłeś tego nie wiedzieć. Tylko wtedy propaganda będzie słabiej działać, skoro widać, że ktoś nie wie o czym pisze.

Tusk dodał jakiś gównofilmik pokazujący ile za peło imigrantów z Afryki
Braun nigdy nie pracował.


@Leszcz_Bagienny: To przeczytaj DOKŁADNIE co napisałem: nigdy nie pracował w T-K (w telekomunikacji). Nie ma żadnych kompetencji, by się wypowiadać na temat 5G. Dlaczego to robi zatem...?

Bo jest tępym populistą budującym elektorat wśród jeszcze bardziej tępych od niego szurów, którzy łykają te bzdury jak pelikany.

Dzięki za śmieszną odpowiedź o jakieś łopacie: pokazuje, jakim jesteś człowiekiem. Nie doczytasz, ale pierwszy rwiesz się do marnego cynizmu.

Na
Ty masz dwie działające komórki mózgowe, czy ci za to płacą w szeklach?


@ToiletShark: Czy każdy konfederata musi od razu rwać się do wyzwisk? :) Wyglądacie jak dzieci. Konfunię wam obrażają - kek. Mam naprawdę nadzieję, że chociaż dostajesz za to pieniądze.

Przecież wystarczy wejść na twittera Konfederacji by zobaczyć, że o PiSie jest dużo więcej tweetów niż o PO.


@ToiletShark: Przecież wystarczy zobaczyć, co jest ostatnio wykopywane przez Waszych
Równie dobrze mogę komentować ze PO nie potrafi zabrać głosów pisowi tylko atakuje konfę przy każdej okazji i to dosyć nieudolnie.


@j3sion: Tylko że to nie będzie prawdą, bo pełowcy nie maja nic do zaoferowania poza bezustannym gadaniem o pisie. Peło ma Was w większości w dupie i skupia się na walce z kaczorem.

No mniejsza, wiesz, za parę miesięcy będziemy się z tego śmiali. Albo usuniesz konto. Póki co mogę
via Android
  • 0
@eleganckichlopak mnie zawsze rozwala to porównywanie Polski za PO i za rządów PiSu, tak jakby w Polsce nic przez te lata się nie zmieniło a świat stał w miejscu. Kraj był tak rozpędzony po wejściu do UE, że nawet gdyby rządziły małpy to byłby progres.
  • 0
Ahhh piękna to bedzie koalicja Konfa-PiS


@eleganckichlopak: Ano piękna będzie. Tusk się #!$%@?ł i sobie ten głupi ryj rozwalił, więc można tylko liczyć na brak samodzielnej większości PIS, co może zapewnić tylko głosowanie na Konfę.
@TypowyZakolak: cały twój wysryw można napisać krócej. Braun debil, bo coś tam gadał o 5G (podaj może źródło?). XD skreślasz partie, bo jest jedna rzecz, jeden poseł ma jakieś tam poglądy do czegoś XD. Serio? Mikroskopem szukasz jakieś rzeczy na konfe, a dupy tuska/kaczyńskiego nie widzisz przed twarzą? Wolność to jedyny filar jakim mógłbyś się posługiwać to by ci zostało ile partii? Jedna.

co oznacza jedyna polska

Oznacza to, że jako
  • 0
@TypowyZakolak: przeczytałeś w ogóle ten komentarz? Przez tyle miesięcy nie mogą wyrwać nawet procenta pisowi, dlatego żrą się między opozycją. Beton w pisie nawet nie ogląda nic poza tvp więc mają jeden słuszny przekaz i są nie do ruszenia dopóki się nie zreformuje tvp.
(podaj może źródło?)


@Leszcz_Bagienny: Przecież podałem. Tylko usuń trzy ostatnie literki z linka, bo się skleiło z wypowiedzią, a już nie mogę naprawić.

skreślasz partie, bo jest jedna rzecz, jeden poseł ma jakieś tam poglądy do czegoś XD.


@Leszcz_Bagienny: Chciałbym, żeby to był jeden poseł. Niestety, tam jest cała zbieranina absolutnie odrażających postaci typu Korwin, jak również całe środowisko z nimi związane typu Panasiuk, Socha, itd. Wymieniłem.

Mikroskopem szukasz jakieś