Wpis z mikrobloga

twierdzisz, że ludzie nie rozmawiają ze sobą o seksie


@InspektorDupa: nie twierdziłem czegoś takiego. Napisałem że abstrakcją jest dla mnie sytuacja, że np. ja z żoną jesteśmy u jakichś znajomych, też małżeństwa, i ktoś by opowiadał przy żonie "stary słuchaj, to jeszcze nic, mi robiła loda podczas seansu w kinie".

Co do tematu, w świecie w którym są artykuły i gównoburza, bo jakaś instagramerka założyła fioletową sukienkę, ani trochę mnie nie
@El_Trufel: no to trzeba było powiedzieć, że chciałeś wejść akurat do tej konkretnej budki ugotować sobie obiad. Ja #!$%@? xD wy ludzie jesteście już tak nudni. Ten świat staje się coraz bardziej drewniany. Bo para się wygłupiała. Przecież nikt tam nie uprawiał seksu xD mi to wygląda na zwyczajne zabawy dla jaj xD tak jak na słynnym zdjęciu Terlecki stał nago i jakoś nikt go za to nie wywalił z polityki.
@Dalegor_: raczej wątpię, że doszło tam do dłuższego aktu. Kto uprawiał seks ten wie, że przy lodzie tak szybko się nie dochodzi, a przecież byli w miejscu publicznym, gdzie ktoś zawsze może chcieć wejść do środka. Trochę wyobraźni.