Wpis z mikrobloga

Wielkie oburzenie wykopków bo ktoś uprawia seks xD w tym samym czasie w toitoiu albo jakiejś przebieralni nie jedna para się #!$%@? jak zwierze.

Tak, ludzie się ruchaja.

#opener
  • 29
  • Odpowiedz
@m76859: A ja mam prawo do opinii i jak ktoś rucha się w śmierdzącym toi toiu, czy w kiblu klubowym to dla mnie to zwierzęta i pluje na takich ludzi. #!$%@? Ci do mojej opinii.
  • Odpowiedz
@JerryManson: a jak chce ci się #!$%@? srać to też to robisz w miejscach do tego nieprzystosowanych np. na środku chodnika lub w przebieralni czy jednak starasz się kontrolować?
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: Czyli nigdy nie miałeś ogromnego parcia na sranie, a robienie kupy widziałeś jedynie na stronie w kąkuterze. Miliardy osób codziennie dokonuje defekacji i sranie to potrzeba fizjologiczna jak każda inna.
  • Odpowiedz
  • 1
@m76859 trzeba mieć mózg że styropianu, żeby nie zauważyć różnicy między ruchaniem, a ruchaniem w budce mną oczach tysięcy ludzi i trafieniem do internetu z odsloniętą mordo..
  • Odpowiedz
  • 1
@skar: pomijając fakt ze wszędzie lata info o tym ze to wyświetlało się na telebimie a widziałem tylko 1 wersje tego i wyglada jak zdjęcie z ekraniku sprzed fotobudki. Niemniej, ludzie to robią i robić będą, takie życie. Tutaj wystąpił przypadek przy pracy- poszło to w świat, zakładam ze nie wiedzieli ze to trafi do kogoś poza nimi samymi.

A po tej całej akcji najbardziej dupa i tak boli wykopków. Teraz
  • Odpowiedz
@JerryManson wiem co to znaczy mieć chcicę bo też kiedyś miałem pryszcze i seks raz na kilka miesięcy, ale brzydzą mnie szybkie numerki w miejscach publicznych. Zapanuj nad hormonami, idź na divę raz w miesiącu czy cos
  • Odpowiedz
@El_Trufel: o #!$%@? xD spotkałem potężnego alphę. A może to była para i w trakcie koncertu, tańczenia itp. mieli potrzebę rozładować napięcie. Ale pewnie. Lepiej iść na k00rwy i w ukryciu r00chac się. Bo przecież seks to temat tabu... nikomu przecież nic złego nie zrobiła, a wręcz przeciwnie nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz