Wpis z mikrobloga

INB4 bait ale nie jest.

Mirki mam taki problem z dziewczyną z którą mieszkam od jakiś 2 lat. Od początku naszej znajomości (4 lata) różowa miała sporą nadwagę, co też od początku mi przeszkadzało (trochę jak pasta o Sylwii ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale że cała reszta była ok to pewnie mylnie założyłem, że uda mi się na nią wpłynąć pozytywnie i razem coś podzialamy w temacie (sam dbam o swoją sylwetkę, siłka 3 x w tygodniu plus patrzę co jem).

Nie chciałem jakoś mocno naciskać i nawet coś z początku udało się ogarnąć, wspólne długie spacery itd. Problem zaczął się jak zamieszkaliśmy razem u mnie. Na początku wszystko super, razem ogarnialismy obowiązki domowe, gotowanie itd więc byłem optymistą.Różowa ma pracę zmianowa i często pracuje od południa do wieczora i z czasem jednak powróciła do swoich nawyków, a na mnie spadło 90% obowiązków domowych i zacząłem się frustrowac. Wzięliśmy nawet psa, z myślą że będziemy razem spacerować i zgadnijcie kto z nim teraz chodzi:)? (Ale psiak jest super więc nie żałuję;)

Na to wszystko różowa stwierdziła, że ona po prostu nie czuję się pewnie przy mnie i że ona nic nie ma i że wszystko możemy ogarnąć, ale najpierw chce ślub, bo nie widzi mojego zaangażowania i boi się że zostanie z niczym... Ja stwierdziłem, że na ślub jest jeszcze za wcześnie i najpierw musimy poukładać nasze sprawy, a dla mnie przede wszystkim ważne jest żeby zaczęła dbać o swoje zdrowie, bo bez tego nie widzę naszej przyszłości.

No i teraz mamy dwa ultimatum ¯_(ツ)_/¯ różowa chce ślub, albo kończymy, bo nie widzi żeby traktował ja poważnie ja natomiast nie chcę się deklarować zanim różowa nie zacznie dbać o swoje zdrowie.

TL;DR różowa naciska na ślub i daje ultimatum, mi na niej zależy, ale boli mnie że nie dba o siebie i wiem ze po ślubie już nic nie wskóram. Czy komuś udało się namówić na partnera na odchudzanie i jeśli tak to jak:)

#zwiazki #odchudzanie
  • 154
że ona nic nie ma i że wszystko możemy ogarnąć, ale najpierw chce ślub, bo nie widzi mojego zaangażowania i boi się że zostanie z niczym


@Gork: w jakim sensie nic nie ma? Jest leniwa więc jeśli w ogóle schudnie, to tylko aby ten papierek otrzymać a dalej wiadomo co, tycie. Może przesadzasz i ma lekką nadwagę, to też zależy moim zdaniem.
@Gork: jeśli sama nie zauważy problemu to nie ma co w ogóle z nią dalej być. Z moją ex też było tak, że jak sama o siebie nie zaczęła dbać to nic nie działało. Mogłem chwalic lepszy wygląd kibicować a na koniec po pewnym czasie i tak wracała do starych nawyków.

Innymi słowy - nie ma co, powiedz jej, że na ślubny szantaż się nie dasz i zobaczysz że sama pewnie
@Gork: Co to kruwa w ogóle za akcja że ona chce ślub? XD

Ten świat już do reszty popiredoliło od tego feminizmu i cuckoldztwa.
Przecież to mężczyzna powinien się oświadczać swojej wybrance i ogólnie w niepewności stresować się czy przyjmie jego zaręczyny.

Ty masz taką akcję, że baba nie dość, że dała Ci wprost do zrozumienia że chce ślub, czyli tak jakby zaręczyła Ci się, to jeszcze na dodatek stawia Ci
No i teraz mamy dwa ultimatum ¯(ツ)/¯ różowa chce ślub, albo kończymy, bo nie widzi żeby traktował ja poważnie ja natomiast nie chcę się deklarować zanim różowa nie zacznie dbać o swoje zdrowie.

@Gork:
Jprd człowieku mamy 2023, nie wjebuj się w ślub kobiecie, która daje ci tak durne ultimatum.
Jedyne co możesz zrobić, to ustawić dastę sluby na 3 lata i przez ten okres testować. Ale jak to
@Gork: Jeżeli to nie bajt, to czas na pomoc psychologa albo wspólną terapię. Zmiana nawyków nie jest łatwa, być może Twoje zaangażowanie wydaje się jej zbyt powierzchowne, być może będziesz musiał trochę bardziej powalczyć o jej lepsze zdrowie i Wasze lepsze życie? Ja bym tak po prostu nie skreślał związku, jeżeli przez 4 lata było Wam dobrze. Póki co znamy opowieść tylko z Twojej strony, nie wiemy jak układa się Wasz
różowa stwierdziła, że ona po prostu nie czuję się pewnie przy mnie i że ona nic nie ma i że wszystko możemy ogarnąć, ale najpierw chce ślub


@Gork: chlopie, #!$%@?. Po prostu #!$%@? jak najdalej.
Jestes z baba, ktora stawia jakies chore warunki. Nie kocha cie, po prostu szuka typa ktory bedzie przy niej tkwil w tym gownie. Tak nie postepuje kobieta ktora kocha. Bedzie cie cale zycie ciagnela w dol.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gork strasznie się zagotowałem czytając o ślubie z osobą otyłą. Nie rozumiem co facet miałby zyskać na ślubie z kimkolwiek, a co dopiero z grubasem stawiającym warunki. Teoretyczny seks raz w miesiącu z ulańcem, czego nie chciałbym za darmo. Po co? Są szlachetniejsze metody zmarnowania sobie życia.

Nie można kogoś zmienić jeśli on sam tego nie chce. Ty i tak już zhańbiłes się związkiem tego typu, a jeśli będziesz to ciągnąć dalej