Wpis z mikrobloga

Fajna drama na tiktoku.

Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy przeciwpożarowe wyważa drzwi wejściem smoka i wyrzuca na bruk młodego Ukraińca pracującego w dostawach jedzenia, bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę. XD

Po drodze wychodzą na jaw inne smaczki, jak chociażby zakaz używania w mieszkaniu urządzeń powyżej 40 watów (xD) czy fakt że polski landlord jest byłym policjantem. Polecam profil mikoli bo naprawde dobra beka xD (oleh8753)

A wy miraski? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy janusz postąpił własciwie eksmitując młodego imigranta?

#ukraina #ukraincy #imigranci #nieruchomosci #wynajem #afera #bekazpodludzi
daeun - Fajna drama na tiktoku. 

Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy prz...
  • 37
  • Odpowiedz
@daeun Jestem za znacznym ułatwieniem eksmisji niepłacących lokatorów.
Ale ten koleś płacił więc ten LandLord powinien być wyprowadzony z tego mieszkani przez policję bo to naruszenie miru domowego lokatora.
  • Odpowiedz
@daeun: Pewnie pan Ukrainiec nie płacił za wynajem, a ty jeszcze go bronisz? Imigrant czy nie ma się stosować do Polskiego Prawa. Raz, że mu dają dach nad głową to warto płacić, mam sporo znajomych, którzy wynajęli mieszkania Ukraińcą po miesiącu całe mieszkania do remontów, raz, że daliśmy im schronienie to większość z nich nie potrafi tego docenić. Jedna Znajoma Ukrainka mi opowiadała, że fajne, że pomagacie naszym rodakom ale będziecie
  • Odpowiedz
@daeun: było na wykopie ostatnio znalezisko jak chłopowi z USA spaliło się takie elektryczne gówno za 6k dolarow, a co do "Wolnoc tomku w swoim domku" to jest to dom tego Janusza i może sobie wymyślać zasady jakie mu sie podobają, nie pasuje - nie wynajmujesz
  • Odpowiedz
@daeun: i się zaczęło o Ukraińach źle albo wcale xd. Bo sie zostanie Ouncą znam kilka Ukraińców którzy są spoko i takich którzy mnie oszukali. po pół roku po dziś dzień za zatankowanie auta nie oddał mi kasy, jakoś na stacji mówił po polsku, a teraz dzwoni coś mówi po Ukraińsku czy Rosyjsku i ni #!$%@? rozumiem raczej tej kasy nie odzyskam i się pogodziłem, Patrz pomogłem Ukraińcowi a ty mnie
  • Odpowiedz
@daeun: o ile płaci to niech sobie ładuje co chce. 40w xd. Więcej zużywa ładujący się laptop. Ładowanie telefonu potrafi dzisiaj więcej brać. Ja nie miałbym problemu jakby używał 4000w czyli blisko maksa w bloku..

Nie przepadam za ukrami no ale tutaj kompletnie nie rozumiem czego właściciel się go czepia i zrobił aferę.
  • Odpowiedz
Fajna drama na tiktoku.


Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy przeciwpożarowe wyważa drzwi wejściem smoka i wyrzuca na bruk młodego Ukraińca pracującego w dostawach jedzenia, bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę. XD


Po drodze wychodzą na jaw inne smaczki, jak chociażby zakaz używania w mieszkaniu urządzeń powyżej 40 watów (xD) czy fakt że polski landlord jest byłym policjantem. Polecam profil mikoli bo naprawde dobra beka
  • Odpowiedz
młodego Ukraińca pracującego w dostawach jedzenia, bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę. XD


@daeun: tak tak, biedny ukrainiec, on nie panimajet.
  • Odpowiedz
@PanieAreczku jak narazie wszystkie przewidywania wykopowych wieszczy jebla w gruzach, ktore maja jakieś podstawy ekonomi ale tyczy sie to wolnego rynku. Teraz zaczynam sklaniac sie ze mieszkania beda zblizac sie do cen europejskich. Mysle tak na podstawie inwestycji zagranicznych firm, co za tym idzie staly wzrost pkb i migracji, niby demografia w dol a jednak zalewaja nas ludzie z reszty swiata
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: różnica między mną a hardcorowymi spadkowiczami do których mnie porównujesz, jest taka, że nie jestem jakimś fanatykiem i nie wypieram faktów np. O silnych wzrostach które miały miejsce w ostatnich latach. W dodatku patrzę na nieruchomości na chłodno, bez emocji. Swoje potrzeby mieszkaniowe mam zaspokojone, więc wisi mi to co będzie się działo z tym rynkiem w dłuższej perspektywie. Rynki są cykliczne i uważam że jesteśmy już za przesileniem. Bez
  • Odpowiedz