Wpis z mikrobloga

Fajna drama na tiktoku.

Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy przeciwpożarowe wyważa drzwi wejściem smoka i wyrzuca na bruk młodego Ukraińca pracującego w dostawach jedzenia, bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę. XD

Po drodze wychodzą na jaw inne smaczki, jak chociażby zakaz używania w mieszkaniu urządzeń powyżej 40 watów (xD) czy fakt że polski landlord jest byłym policjantem. Polecam profil mikoli bo naprawde dobra beka xD (oleh8753)

A wy miraski? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy janusz postąpił własciwie eksmitując młodego imigranta?

#ukraina #ukraincy #imigranci #nieruchomosci #wynajem #afera #bekazpodludzi
  • 8
via Android
  • 0
@PanieAreczku miał dluzszy film na Yt ale juz usunał, pozostaly tylko krotkie, pociete filmiki na tiktoku. Te "ja niepanimaju" to takie troche "dindu nuffin", oni zawsze tak mówią xD w jednym z filmów Mikola pyta widzów skad taka wrogosc Polaków w stosunku do Ukrainców i tlumaczy że nie wie kto to bandera xDDDD
@daeun: ja nie jestem wrogi Ukraińcom. W większości przypadków to normalni, przyzwoici ludzie. Trafiają się też czarne owce-jak wszędzie. Mają wojnę, każdy z rigczem wie, że trzeba by im pomagać w trudnych chwilach, ale nie należy przyjmować wszystkiego bezkrytycznie i ta pomoc musi być mądra. Nie można sobie dać wejść na głowę.
  • 2
@daeun: na pewno mu chodziło o bezpieczeństwo, a nie ciągnięcie prądu. Raz za granicą wynajmowałem od takiego samego debila, że zabraniał korzystać z piekarnika. I tysiąc innych wymogów. Najlepiej tylko płacić czynsz i spać, nic poza tym. Ja się przychylam do Ukraińca niż Janusza