Wpis z mikrobloga

TRT + regularność i dużo pracy.

Mam wrażenie jakby niektórzy mylili TRT z jakąś srogą bombą. Panowie, spokojnie, to normalna (na zachodzie) terapia, u nas dopiero się staje popularna. Na TRT są już często ludzie 30+, obecnie bardzo łatwo sobie rozregulować gospodarkę hormonalną (stres, dużo pracy, ogółem styl życia, niektóre choroby).
@u_k1: Heh, ale mnie uprzedziłeś. Właśnie o tym pisałem. Polska powinna iść tą samą drogą. Myślę, że wielu osobom by to bardzo pomogło. Testosteron apteczny na receptę to niewielki wydatek i co najważniejsze, wiesz co bierzesz. A pod kontrolą lekarza to już w ogóle lajcik.
@tomkom: Jak nawet coś brał, to nawet nie musiał, bo zawsze dobrze wyglądał i mocno o siebie dbał. Ot roczniki wychowane na filmach-bijatykach i zachodnich magazynach dla mężczyzn gdzie facet miał wyglądać jak facet. Zadziwiająco spore grono by się uzbierało jakby tak dłużej poszperać.

Tu ciut młodszy Krzysiu Ibisz, ten to już całkiem w wieku 80 lat będzie wyglądał jak młody grecki heros.
eeehhh - @tomkom: Jak nawet coś brał, to nawet nie musiał, bo zawsze dobrze wyglądał ...

źródło: pIcktkpTURBXy82NjRlY2MzN2NhZDU5ZWQ4NzFlMmI4NGI2MjdhYjVkOS5qcGeSlQMAIs0BnMznkwXNAyDNAcI

Pobierz