Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JohnnyPomielony: też się z taką spotkałem, na żywo 15kg więcej i zupełnie inna osoba niż na zdjęciach, miała jeszcze tupet powiedzieć mi zaraz po przywitaniu że jestem niski xDDD
  • Odpowiedz
ehh aż mje się taka historia przypomniała. Babeczka w pisaniu bardzo w porządeczku gębula taka w miarę ale kurła chłop miał uśpioną czujność i nie dało mu do myślenia, że jest czarno-białe, ciemne i z edytowanym tłem. Zamiast eleganckiej damy z foto przybyła jakaś ciekawostka przyrodnicza w dziwnych ciuchach z ryjem konia. Też przez chwilę myślałem, że to ktoś inny.

strasznie mnie wkurza jak ktoś mnie oszukuje i tamtego dnia też to
  • Odpowiedz
@FOTEL: Dobrze zrobiłeś, tak szczerze jak ją zobaczyłem to chciałem jebnąć śmiechem i po prostu odejść, ale po pierwsze tyle już jechałem że nawet dla zabicia czasu do następnego pociągu wolałem z nią spędzić czas (bo wiem, że jakbym zaczął pić od 11 to mógłbym do pociągu nie dotrwać xD) a po drugie strasznie padało a ona była autem, więc po co miałem moknąć
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: xD kiedyś miałem podobnie ale nie z wyglądem, a z zachowaniem. Mój błąd, że nie pogadałem z nią więcej na czacie, tylko dość szybko zaproponowałem spotkanie. Ustawiłem się z nią do zaprzyjaźnionego pizzerio-baru. No i przyszła patusiara lvl hard. Po pierwszych kilku zamienionych z nią zdaniach na żywo (a głos miała jak przepity żul) już wiedziałem, że powinienem ją spławić. Nie wiem co mi #!$%@?ło żeby jednak zacząć z nią
  • Odpowiedz