Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@virus-t: Moim zdaniem to nawet lepiej wyszło że dłużej z nią nie pisałeś tylko się od razu spotkaliście, przynajmniej nie zmarnowałeś czasu na rozmowach, które by do nieczego nie doprowadziły (szkoda tylko że nie podziałałeś nic skoro brzydka nie była)
  • Odpowiedz
(szkoda tylko że nie podziałałeś nic skoro brzydka nie była)


@JohnnyPomielony: #!$%@? w rzygach #!$%@? patusiara. Uwierz chłopie sam byś nie chciał jej w tym stanie. A dwa nie chciałem jej zabierać do siebie żeby nie została u mnie do rana albo uj wie jak długo. Wolałem się pozbyć problemu. Czasem nie warto wkładać wacka w byle co.
  • Odpowiedz
Ona mieszkała 30 km od miejsca w którym się mieliśmy spotkać, korki + problemy ze znalezieniem parkingu i zrobiło się z tego prawie godzinę czekania na nią. Ale mówię ok, przejechałem pociągiem 150km to i tyle zaczekam

Teraz pytanie do #rozowepaski co wami kieruje, że umawiacie się z chłopakiem na spotkanie, i pokazujecie mu do granic możliwości przerobione zdjęcia? myślicie że przyjedzie Stevie Wonder?


@JohnnyPomielony: Sam sobie odpowiadasz. Jeżeli jest jakiś
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: rozpierdziela mnie jak laski wrzucają zdjęcia na fb z toną filtrów, przecież każdy, kto je choć raz widział dobrze wie, że one tak nie wyglądają XD ja też wrzucam korzystne zdjęcia siebie :P, ale no bez przesady, nie przerabiam sobie twarzy, aż by mi głupio było wrzucić takie zdjęcie, gdzie wyglądam jak jakaś modelka :D
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Ja miałem w stylu zdjęcia sprzed 5 lat i zapomniałam napisać o tych +30kg. Nie można ufać zdjęciom w żaden sposób i nastawić się, że dużo gorzej będzie wyglądać w realu.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony mialem podobną sytuacje, na szczęście tyko do centrum miasta musiałem podjechać. Wychodzi laska jakies 15-20 kg wiecej niz na zdjeciach, palce u ręki jak serdelki. To pierwszy i do tej pory jedyny raz kiedy od razu powiedziałem lasce: wyglądasz inaczej niż na zdjęciach, oszukałaś mnie, kończymy spotkanie.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony Kiedyś za czasów studiów, mieszkałem z koleżanką, no i też chyba waliła w #!$%@? na tinderze, na żywo okolice 75kg 165cm wzrostu, bo 1 gość z którym miała się spotkać przyjechał debil 200km, i jak się spotkali przypomniało mu się , że miał dziadków odwieść do kościoła i się zawrócił, następnie kiedyś inny wpadł do nas na kwadrat i wypalil po przekroczeniu progu "heh , ale Ty duża jesteś" co prawda
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: Przez meska chyba nie ma, a jak są to #!$%@? na Filipiny szukać żony, dziewczyny z prowincji, która powie mi że jestem jej pierwszym, a tak realnie ma przebieg sprowadzanego passata z reichu, ale w to uwierzę bo będę białasem ze zniszczonej kulturowo Europy, który uwierzy we wszystko żeby tylko doznać iluzji szczęścia... @Bellucci7: Props dla kolegi, szacun że zawrócił, sam bym zrobił to samo gdyby nie fakt, że
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: No dobra, ale jak to rozegrales i jak to sie skonczylo?
Po dzentelmensku wytrwales do konca spotkania i "zgadamy sie" czy #!$%@? od razu
mialem kiedys podobnnie. umowilem sie z laska a przyszedl wieloryb
glupio mi bylo od razu sie zawinac wiec z nia troche posiedzialem, wypilem pare piwek i #!$%@? przeszedl. ale drugiego spotkania nie bylo :)))
  • Odpowiedz