Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pendzoncy_jez: Mimo że poczułem się oszukany jak #!$%@?, to sprawy o których pisałem wyżej (deszcz, nuda) oraz jakieś tam dobre wychowanie które mam, sprawiły że zrobiliśmy prawie 7 kilometrowy spacer ścieżką wzdłuż plaży, pozniej odwiozla mnie na dworzec, i powiedziałem jej w aucie że to nasze ostatnie spotkanie, bo szanuje swój czas oraz siebie samego, podziękowałem za podwózkę i tyle, pożegnanie podczas opuszczania auta było dość chłodne
  • Odpowiedz
  • 5
@JohnnyPomielony Kto nigdy nie trafił na przerobioną świnie niech pierwszy rzuci kamień :| Moja miała tak z -20kg odjęte.
Trafiłem też na totalną patuske. Dziewczyna była z 7 lat młodsza. Taka szara myszka dla Snobka. Uznałem że spotkanie to nic takiego. Dziewczyna w każdym zdaniu wrzucała jakiś wulgaryzm i do tego miała taką patologiczną gwarę...
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: dlatego urodę baby na tinderze ocenia się po najgorszym zdjęciu, a najlepiej w ogóle nie mieć tindera. Ja kiedyś sie ustawiłem z fajną suczką, a okazało się, że +20kg i na mój komentarz, że nie wygląda jak na zdjęciach odpowiedziala "no przytylo mi sie" XD
  • Odpowiedz
@K_eM1: Jak trafiłeś na patuske to raczej "Szara myszka dla Sebastiana" XD ale rozumiem cumplu o co Ci chodzi, nie cieszy mnie to że mieliście podobnie, ale jednak podnoszą mnie na duchu takie odpowiedzi, jak to ujales "niech pierwszy rzuci kamieniem.. "
  • Odpowiedz
@WinterLinn: Ale chociaż szczera była, tej mojej to się dźwię bo jak ją zobaczyłem to mimowolnie (nie specjalnie, czysta reakcja) spojrzałem na nią z takim obrzydzeniem, że bym na jej miejscu ze wstydu zapadł się pod ziemię, jednak ludzie serio wstydu nie mają
  • Odpowiedz
@WinterLinn: Ok nie mają wstydu i moralności, tylko czego oczekują po takich spotkaniach? łudzą się że któryś przymknie okk i powie "Wiesz co, w sumie to nie wyglądasz jak na zdjęciach, może masz +15kg nadwagi, ale fajnie mi się z Tobą rozmawia więc spróbujmy" XD przecież to jak De Gea podający piłkę do Maguire na pressingu, nie może się udać. Jeśli te kobiety oszukują ludzi mojego pokroju (nie wiem czy z
  • Odpowiedz
@K_eM1: Aż mi przypomniałeś jak ja jeszcze byłem na #tinder z 5-6 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jebnę ze śmiechu jak mi powiesz, że miała na imię Monika bo z podobną się spotkałem XD
  • Odpowiedz
@Beard: Nie miała na imię Monika, po odezwie w komentarzach widzę, ze nie tylko ja miałem swoją "Monikę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla was to już pewnie wspomnienia, ale wiem co czuliście, i jak szybko chcieliście #!$%@?ć z takiego spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już czas w pracbaza szybciej mija
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Byłem dzisiaj w kinie na Indianie Jonesie i widziałem chyba podobną sytuację. Chudy chłop, potężna laska - spóźnili się jakieś 30 minut, pierwsze 20 minut ona na telefonie i przeglądanie Instagrama, potem żarła popcorn napychając całą dłoń do ust xd Pół popcornu jej z pudełka wypadło, no i chłop chyba wiedząc, że to nie to, wyszedł do kibla i już nie wrócił. Ona wyszła po jakichś 30 minut od tego
  • Odpowiedz
@Shiner: Cwaniara, pewnie popcorn na koszt chłopa i wyszła dopiero jak zjadła ( ͡° ͜ʖ ͡°) a chłop nie dość że zabulił za bilety, to nie obejrzał ani nie zjadł. Ale jednak jestem większym frajerem weekendu, biorę to na klatę,
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony To kolega widzę sąsiad. Pozdrawiam z Koszalina. Warto się przejechać po tę zapiekankę? Teraz obwodnicą to jest 25 minut jazdy. Ja osobiście jestem fanem zapiekanek metrowych z Mielna. Tych przy głównym wejściu na plażę. Pozdrawiam
  • Odpowiedz