Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tzw. "Polówkach"? Zawsze mi się wydawało, że to akceptowalna część męskiej garderoby, ale spotkałem się już z kilkoma komentarzami, że to obciach, ponieważ ani to koszulka, ani to koszula. Co ciekawe te komentarze padały od Różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównano to nawet do koszul na guziki z krótkim rękawem. Co jest już chyba przesadą xD

#modameska #ubierajsiezwykopem #moda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 24
@KTreu: Generalnie problem jest taki też, że ta moda na oversize strasznie rozwaliła rozmiarówki a duża część sieciówek na przykład szyje swoje ubrania męskie w taki sposób, aby uwaga kobiety mogły je łatwiej kupić dla siebie (nie to nie żart).
@KTreu: oversize mają inny krój, obniżoną linię ramion i dłuższe rękawki. Jest różnica między zwykłą koszulką, ale dwa rozmiary za duzą względem twojego normalnego rozmiaru a krojem oversize w twoim rozmiarze. Ja mówię o tym drugim przypadku, wtedy to zupełnie inaczej wygląda i mi się to osobiście podoba, choć oczywiście co kto lubi.

Koszula do jeansów kojarzy mi się z wiejskimi chłopakami z lat 00., którzy na zakończenie szkoły przychodzili w
@widzialem: koszulka polo to chyba najlepsze rozwiązanie na lato, oczywiście jedyny słuszny materiał czyli pika. ja jak kupuję polo to stawiam na slim fit z Polo Ralph Lauren, fajnie opina biceps, więc jeśli ćwiczysz, to fajnie to podkreśla