Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tzw. "Polówkach"? Zawsze mi się wydawało, że to akceptowalna część męskiej garderoby, ale spotkałem się już z kilkoma komentarzami, że to obciach, ponieważ ani to koszulka, ani to koszula. Co ciekawe te komentarze padały od Różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównano to nawet do koszul na guziki z krótkim rękawem. Co jest już chyba przesadą xD

#modameska #ubierajsiezwykopem #moda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
@widzialem ja lubię oversize polówki, do jasnych jeansów i białych sneakersów pasują idealnie. Natomiast takich zwykłych, bardziej przylegających polówek nie lubię, kojarzą mi się (raczej niesłusznie, ale tak już mam) ze starymi chłopami xD
  • Odpowiedz
  • 0
bardziej przylegających polówek nie lubię, kojarzą mi się (raczej niesłusznie, ale tak już mam) ze starymi chłopami xD


@cutecatboy: Stare chłopy raczej taliowanych polówek nie noszą, gdyż bebzon uwidacznia xD
  • Odpowiedz
@widzialem no właśnie mój ulany kolega z dość dużym bebzonem powiedział mi, że nosi tylko polówki, bo mają grubszy i sztywniejszy materiał i lepiej maskują mu bebzon i cycki xD
  • Odpowiedz
kilkoma komentarzami


@widzialem: przecież niektórzy będą też mówić że normalne jeansy to obciach, nie ma co się sugerować komentarzami do neutralnych ubrań
  • Odpowiedz
@cutecatboy: jak masz dobrą figurę to polo slim fit wyglądają dobrze. Takie oversize imo są niekoniecznie fajne. Wielu meżczyzn wygląda w nich jakby właśnie schudło, a nie wymieniło garderoby ;P

przecież niektórzy będą też mówić że normalne jeansy to obciach


Generalnie jeansy to są spodnie do wypasania krów :P
Wiadomo, że z czasem zmieniło się do nich podejście, ale nie są elementem dress code'u. Więc jeśli komuś się wydaje, że koszula
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja bym jednak powiedziała, że to jednak problem w tym, ze marki często szyją ubrania na nie wiadomo kogo. I potem te polówki są wąskie w ramionach, albo bardzo szerokie w ramionach. Za krókie, albo za długie. Jak się nie poświęci czasu, żeby poszukać marki, która szyje coś na nasz typ sylwetki to potem właśnie tak to wygląda.
  • Odpowiedz