Wpis z mikrobloga

Jakieś rady na lepsze trawienie? Pierwszy raz mam problem z masą, prawie nic nie zjadłem a żołądek spuchnięty aż boli a kcal jeszcze duuużo do nabicia. Prawie cały czas jakieś szejki wlatują bo od zwykłego jedzenia dosłownie rzygam

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 19
@LazyInitializationException test sodowy jest wiarygodny. Wklejanie niewiarygodnych youtuberów tego nie zmieni ¯_(ツ)_/¯
Byłem po tej samej stronie co Ty, a jednak niedokwaszony żołądek okazuje się nie domyka zwieraczy, dokwasić można go właśnie octem jabłkowym między innymi i to faktycznie działa bo wreszcie przyniosło mi ulgę po wielu latach (wraz z dietą Keto). Należy tylko dokwasić żołądek tylko w przypadku gdy jest niedokwaszony, ponieważ zgaga może być też z innych powodów. I tutaj
test sodowy jest wiarygodny


@Sonaht: W takim razie przedstaw badania naukowe na jego wiarygodność.

Wklejanie niewiarygodnych youtuberów tego nie zmieni ¯(ツ)


Niewiarygodny bo? Ten człowiek ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Jakie masz dowody na jego niewiarygodność?

Miałeś w ogóle zdiagnozowaną niedokwasotę żołądka? Czy sam sobie wymyśliłeś chorobę i później z tej wymyślonej choroby wyleczyłeś się wymyślonym lekiem xD

I tutaj właśnie przydaje się stara dobrze znana metoda
@LazyInitializationException w pierwszej kolejności to podlinkuj badania udowadniające że nie jesteś kretynem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sto lat temu nie wszystko co dziś wiemy było udowodnione badaniami, dziś to i owo udowodniono i nauka się wzbogaciła, ale to nie zmienia faktu że za kolejne sto lat nie będziemy mogli powiedzieć tak samo. Prędzej czy później test z sodą znajdzie swoje uzasadnienie na papierze do którego będziesz mógł trzepać