Wpis z mikrobloga

z tego się wyrasta moi drodzy


@memento_mori: Jeden z głupszych tekstów jakie pamiętam z dzieciństwa. "Jak będziesz starszy to zrozumiesz"...
Oczywiście po latach okazywało się, że zazwyczaj po prostu oni postępowali debilnie i nie potrafili swojej głupoty wytłumaczyć, albo "bo każdy tak robi".

Statystyka pokazuje, że masę 30-40 latków nadal głosuje na Korwina. Pytanie czy to oni jeszcze nie zrozumieli czy wy nigdy nie rozumieliście :D Masę jest takich co podjarało
@Jarusek: jak we Wro to razem chodziliśmy :D spotkania MW w Jasiu i Małgosi, Emil Żyd który handlował wszystkimi nazistowskimi precjozami, Paweł ze Zgorzelca :D, Zadruga. Ech to byli czasy
@memento_mori: ja ostatnio znalazłem zbiór felietonów mentzena które kiedyś sprzedawał na facebooku
najgorsze że to polityczne bagienko polityczne jest tak zgniłe że serio konfa wydaje się być najmniej #!$%@? wyborem, ale po tym jak petru przeorał mentzena to mam ochotę wrzucić zapałkę do urny wyborczej
Tak, niesamowita beka z tego, jak konfiarze próbują zaklinać rzeczywistośc. Od lat 90, prawie całą III RP mówiło się o tym (i jest to fakt), że z Korwina się wyrasta. I teraz nagle na przededniu tegorocznej kampanii wyborczej konserwy na Wykopie postanowiły wmawiać, że nic takiego się nie dzieje, że te wszystie deklaracje składają opłacone (przez kogo?) trolle z Neuropy xd

Jeden z głupszych tekstów jakie pamiętam z dzieciństwa. "Jak będziesz starszy