Wpis z mikrobloga

Od kiedy ogladasz Konona, nowo czy staroszkolniak

  • 2006 Wielkie wybory prezydenckie 22.2% (92)
  • 2015 Powrot przydenta z Majorem i Niemieckim 31.6% (131)
  • 2017 Pojawienie sie Mexicano 26.1% (108)
  • 2018/20 Czasy Ełborodo, wojny z Mexicano 14.5% (60)
  • Jestem nowoszkolniakiem, ogladam rok, gora dwa 5.6% (23)

Oddanych głosów: 414

  • 13
@badreligion66: Obecną Szkolną odkryłem za Meksyka, potem przestałem oglądać przed pojawieniem się Janka, a wróciłem po jego śmierci i przejęciu US17 przez bielszczaka. Co i tak jest lepszym wynikiem niż ci co Szkolną znają tylko z obecnej formy.
@badreligion66 trudne pytanie, bo śledzę żywo życie knura od 2006, potem akcje jak zbiórka dla knura na wykopie w 2010, śmierć bogutka i leonardy czy obicie jąder (obu). z kolei za czasów niemieckiego tylko po łebkach, najbardziej znane rzeczy obecnie. tak świadomie, że nic mi nie umykało to 2018-2021, później jak się zrobiło gumowo to odbiłem od tego. zaznaczyłem 18/20 bo wtedy rzeczywiście śledziłem wszystko, potem znów po łebkach
@badreligion66: Oczywiście jeżeli chodzi o znajomość persony to byłem świadom istnienia Kononowicza jeszcze przed pierwszymi filmami Niemieckiego tak jak każdy kto miał dostęp do Internetu w późnych latach 2000 i wczesnych 2010.
@piSSowiec39: Chyba nie bylo na swiecie takiego przypadku, ze o bezrobotnym kilkadziesiat lat samozwanczym zdunie pisaly gazety w Niemczech czy Australii a przy smierci drugiego bohatera tego uniwersum, bezdomnego narkomana wspominaly najwieksze portale w Polsce. To nie jest marnowanie czasu, to przygladanie sie czemus, co mozna nazwac zjawiskiem socjologicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@badreligion66: Szkolną szkalowałem już za Niemieckiego bo #!$%@?ł tym Sadistic (kononowicz w olejku lub w pomidorkach). Wcześniej znałem to tylko tak jak zdecydowana większość, z kompilacji śmiesznych filmików (spot wyborczy, słynny wyjazd na składowisko odpadów)