Wpis z mikrobloga

Serwus moto-mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od lat uprawiam gastro-turystykę i szukam miejsc moto-friendly, gdzie można usiąść, minimum średnio zjeść lub napić się kawy ale za to jest jakiś taras widokowy i piękne okoliczności przyrody.

Moja topka, którą stworzyłem przez ostatnie lata to:

1. Góra Żar i Pizzeria Dominium (Międzybrodzie Bialskie, woj. Śląskie)
2. Dwór Skibówki (Ustroń, woj. Śląskie)
3. Karczma Szymkówka (Bukowina Tatrzańska. woj. Małopolskie)
4. Chochołowy Dwór (Jerzmanowice, woj. Małopolskie)
Ostatnia pozycja trochę naciągana, bo zjeść można co najwyżej muchy z szyby kasku ale taras widokowy jest za to epicki
5. Czubatka - punkt widokowy Pustyni Błędowskiej (Klucze, woj. Małopolskie)

Rzućcie proszę jakieś propozycje miejsc z okolic #malopolska oraz #slask
#motocykle #jedzenie #kawa #turystyka
Zorganizowany_chaos - Serwus moto-mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od lat uprawiam gastro-turystykę...

źródło: turysta

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
chodzi o to, żeby nie trzeba było zostawiać moto 2km dalej i zapieprzać w tych niewygodnych butach i obcisłym kombinezonie


@Zorganizowany_chaos: czyli nie moto-frendly tylko z jrestauracja/jadłodajnia z parkingiem?
Równie dobrze można wtedy do takiego miejsca autem podjechać.
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: 3 propozycje z mojego beskidzkiego podwórka.

- Gościniec pod Lubomirem. Dojazd asfaltem, ostatnie 100 metrów szutru - rozciąga się stamtąd rewelacyjna panorama na Beskid Wyspowy, a i Tatry przy dobrej widoczności widać. Motocykl możesz zaparkować pół metra od swojego stolika, więc bardzo biker-friendly
- Schronisko PTTK na Kudłaczach. Teoretycznie trzeba przejść ze 100 metrów od parkingu - praktycznie, na dobrą sprawę możesz podjechać pod samą bramę schroniska.
- Karczma Zbójnicka
TYLKOjazdaTestyNowosciPorady - @Zorganizowanychaos: 3 propozycje z mojego beskidzkieg...
  • Odpowiedz