Wpis z mikrobloga

Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat i jak patrze na ich dzisiejszych wyborców i kuce na wykopie to nie mogę się doczekać na ich miny po wyborach. Oni dosłownie wierzą w jeszcze gorsze #!$%@?, którego ja słuchałem ponad 10 lat temu, a dziś jest mi tego najbardziej wstyd z całego życia, bo broniłem tych bzdur i odklejeńców wśród ówczesnych znajomych i być może z takimi poglądami do dziś mnie kojarzą. Zaraz jeden z drugim fanatyk napisze że mam ból dupy po sondażach, ale tak szczerze, to nie. Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali i jaki #!$%@? zrobi się w tym kraju. Może w końcu ci wielcy patrioci i wolnościowcy się obudzą, bo konfederacja nie ma nic wspólnego ani z patriotyzmem, ani z wolnością.

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
  • 70
  • Odpowiedz
  • 8
@LifeReboot: Nie musiałem czytać specjalnie książek i studiować politologii żeby zacząć dostrzegać proste rzeczy, ale wyborcy konfederacji widocznie mają z tym problem.
  • Odpowiedz
nie mogę się doczekać na ich miny po wyborach


@dedler123: Przecież oni sobie wszystko przetłumaczą po swojemu. To są wyznawcy, tam nie ma miejsca na refleksję.
  • Odpowiedz
@pregunta: No masz wybór między Tuskiem i Kaczyńskim licytujacymi się kto da więcej a ochuyałą lewicą dla której świat się kręci wokół skrobanki, tak że powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@schweizer: Napisała ci że nie ma dla niej aktualnie opcji na który odda głos z czystą chęcią i sumieniem i to nie problem tylko jej, a wielu Polaków. Jednak głosowanie na konfe, jest o wiele bardziej szkodliwe niż na takiego Chołownie, czy PiS i PO, które już znamy.
  • Odpowiedz
@dedler123: ahh te wpisy zawsze mi przypominają to jak zachowują się neofici po nawróceniu na dobrą drogę. Świętsi od papieża, oni jedyni mają rację, odczuwają głęboki żal za swoje zachowanie w przeszłości.

Największym kucem w tym wątku to jesteś Ty, bronić wypowiedzi Korwina jak #!$%@? głupoty właśnie musi taki kuc. Teraz po nawróceniu pajasz nienawiścią do tych co jednak wola zostać przy jedynej opcji która jeszcze nie miała szansy na rządy.
  • Odpowiedz
Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat


@dedler123: a ja nigdy na niego nie głosowałem i uważam, że konfa powinna wejść do sejmu, no i co to niby za argument "jak byłem mały.." ?

Niech konfa wejdzie, albo skończy jak Kukiz, albo zrobi coś dobrego. Złego zrobić wiele nie może, bo nie ma większości. Bardziej mnie martwi, że nie ma kto tego wygrać.

Może w końcu ci wielcy patrioci
  • Odpowiedz
@dedler123: zajrzyj do swojego pierwszego wpisu. Sam piszesz o tym że broniłeś głupot Korwina, a teraz się nawróciłeś i tym wpisem informujesz innych o swoim błędnym zachowaniu.

Oczywiście nie napiszesz na kogo głosujesz bo cię tu zmieszają z błotem pokazując twoją hipokryzję. Ale cały ten wpis to właśnie fanatyzm tylko odwróciłeś biegun
  • Odpowiedz
  • 1
@j3sion: Przedstaw mi tą hipokryzję? Bo to że sam uważam że popełniłem błąd i jest mi wstyd za siebie, nie znaczy że nie mogę cisnąć tych, którzy po tylu latach dalej wierzą w to gówno.
  • Odpowiedz
Czekam na minę konfiarzy jak ich wezwą na "zajęcia" wojskowego - to będzie idealna nagroda za głupotę :D :D :D


@DjWladek: przecież deklu wszystkie partie chcą szkolić przymusowo poborowych, więc co za róznica na kogo będą głosować? Jak zagłosują na KO/Lewicę/PiS/Hołownię, to już nie będzie głupota? xD
  • Odpowiedz
@dedler123: Również byłem konfiarzem i słuchałem korwina non-stop. Tyle, że korwin w swoim #!$%@? był niezmienny i bezkompromisowy. Mentzen to zwykły cynik który ma maskę wyluzowanego typa co to hehe piwko spije ale rano wstaję bo ma obowiązki, a za tą maską jest katotalobański Czarnobyl gietrzwaldzki, zmuszanie do rodzenia dzieci z gwałtu i batożenie gejów.

Wspolczesne kuce są zdecydowanie głupsze i bardziej naiwne
  • Odpowiedz