Wpis z mikrobloga

Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat i jak patrze na ich dzisiejszych wyborców i kuce na wykopie to nie mogę się doczekać na ich miny po wyborach. Oni dosłownie wierzą w jeszcze gorsze #!$%@?, którego ja słuchałem ponad 10 lat temu, a dziś jest mi tego najbardziej wstyd z całego życia, bo broniłem tych bzdur i odklejeńców wśród ówczesnych znajomych i być może z takimi poglądami do dziś mnie kojarzą. Zaraz jeden z drugim fanatyk napisze że mam ból dupy po sondażach, ale tak szczerze, to nie. Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali i jaki #!$%@? zrobi się w tym kraju. Może w końcu ci wielcy patrioci i wolnościowcy się obudzą, bo konfederacja nie ma nic wspólnego ani z patriotyzmem, ani z wolnością.

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
  • 70
  • Odpowiedz
  • 10
@brednyk: @j3sion

Idziecie po swoje, czyli?

Jeden zarzuca mi hipokryzje, drugi daje puste hasełka, a to nie ja, a konfa i jej członkowie zmieniła od tamtego czasu kierunek. Dokładnie pamiętam jak wtedy Narodowcy i Korwin zarzucali UE prorosyjskość.

Bosak i Winnicki, kiedyś wielcy patrioci narodowcy, na czele marszu z hasłami przeciwko Rosji. Dziś w jednym ugrupowaniu z prorosyjskim ścierwem.

Korwin, codziennie szczuje na twitterze w kierunku NATO, wymyśla jakieś niestworzone rzeczy
  • Odpowiedz
@dedler123 mam tak samo, nie mogę uwierzyć że kiedyś na nich zagłosowałem i serio wierzyłem, że to jakaś alternatywa dla tego ścieku. Prawda jest taka, że nie ma żadnej, każda partia to gówno, demokracja jest bezsensowna. PiS i Konfederacja to jednak absolutny szczyt zenady
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Może w końcu ci wielcy patrioci i wolnościowcy się obudzą, bo konfederacja nie ma nic wspólnego ani z patriotyzmem, ani z wolnością.


@dedler123: kucem nie jestem. Niestety PiS z przyklaskiem biedoty próbuje rujnować moje życie, więc z niecierpliwością czekam na rządy memcena. Bo nie przeginać pały w jedną stronę. Do 2015 był kompromis. Było go #!$%@? nie psuć.
  • Odpowiedz
jak dowiedziałem się, że faceta od dziewczyny odróżnia się tym co ma w spodniach, a nie tym czym się identyfikuje.


@MePix: A ile razy słyszałeś, jak baby były wyzywane w szkole że są chlopami, albo ile razy kolegów wyzywałeś od bab?

No i tak powstaje identyfikacja, jak ktoś 90% życia słyszy że jest płcią przeciwną. Często właśnie od takich troglodytów którzy mówią, że są tylko 2 płcie, ale plus kilka wyzwisk.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: xD
Od lat słyszałem, że jestem UFO bo taką ksywę dostałem na podwórku jak miałem 12 lat, jakoś nie latam do roboty w spodku kosmicznym i nie identyfikuję się jako przybysz z Jowisza ()

Nie rób z logiki #!$%@? typie.
  • Odpowiedz
Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali


@dedler123: to się nigdy nie wydarzy z żadną partią.

Czy ci co głosowali na PiS odczuwają, że jest drożyzna? Nie, myślą, że to wina Tuska, ewentualnie Żydów.

Czy ci co zagłosują na Konferencję odczują to na własnej skórze? Może tak, ale i tak by z tego wyrośli (nie lubię tego określenia, teraz jest trochę inna sytuacja, ale niech będzie pod
  • Odpowiedz
Oni dosłownie wierzą w jeszcze gorsze #!$%@?, którego ja słuchałem ponad 10 lat temu, a dziś jest mi tego najbardziej wstyd z całego życia, bo broniłem tych bzdur i odklejeńców wśród ówczesnych znajomych i być może z takimi poglądami do dziś mnie kojarzą.


@dedler123: No tak, bo każdy wyborca Konfederacji to fanatyk tak jak ty który pokłóci się z własną matką i wyprowadzi z domu jeśli tylko nie głosuje ona na
  • Odpowiedz
  • 1
Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali


@dedler123: Podobnie myślałem o drugim dojściu PiS do władzy spodziewając się jedynie sporej dawki żenady, czyli tego jak wyglądał poprzedni okres ich rządów (może niczego nie naprawiali, ale nie za dużo psuli) - byłem gotowy to przełknąć za cenę tego, że ludzie przejrzą na oczy. Teraz jestem zdania, że głupota to jednak zbyt wysoki koszt społeczny, bo przy odpowiednim opanowaniu
  • Odpowiedz
glosujac na pis #!$%@? ekonomie, glosujac na ko #!$%@? spoleczenstwo, glosujac na konfe #!$%@? geopolityke, z trojga zlego wybieram trzecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@drzdrzownica: nie... wypociłeś jakiś wierszyk i udajesz mądrego, a głosując na konfe #!$%@? te trzy rzeczy jednocześnie
  • Odpowiedz
Nie rób z logiki #!$%@? typie.


@MePix: No, typowy troglodyta jest typowy, usprawiedliwia wyzwiska i nie widzi ich negatywnego wpływu na ludzi.

Od lat słyszałem, że jestem UFO bo taką ksywę dostałem na podwórku jak miałem 12 lat


Nikt się takim czymś by nie przejmował, kto nie wyglądałby podobnie do kogoś takiego i nikt by się nie chciał zadawać z taką osobą. Jakby tak pluli na ciebie i brzydzili się -
  • Odpowiedz