Wpis z mikrobloga

Wyrosłem z Korwina i narodowców jak miałem 15 lat i jak patrze na ich dzisiejszych wyborców i kuce na wykopie to nie mogę się doczekać na ich miny po wyborach. Oni dosłownie wierzą w jeszcze gorsze #!$%@?, którego ja słuchałem ponad 10 lat temu, a dziś jest mi tego najbardziej wstyd z całego życia, bo broniłem tych bzdur i odklejeńców wśród ówczesnych znajomych i być może z takimi poglądami do dziś mnie kojarzą. Zaraz jeden z drugim fanatyk napisze że mam ból dupy po sondażach, ale tak szczerze, to nie. Chcę żeby ci idioci odczuli na własnej skórze na kogo głosowali i jaki #!$%@? zrobi się w tym kraju. Może w końcu ci wielcy patrioci i wolnościowcy się obudzą, bo konfederacja nie ma nic wspólnego ani z patriotyzmem, ani z wolnością.

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji
  • 70
  • Odpowiedz
@dedler123: co wybory to samo, jakiś neofita musi się zesrać, że jak on mógł kiedyś na Korwina głosować xD też na Korwina raz w życiu zagłosowałem i jestem hardym konfiarzem pod 40-tkę, bo w tej partii jako jedynej jest mnóstwo osób z moimi poglądami i wcale nie chodzi tu o Mentzena xD jestem katolem i nacjolem, przez lata wiernym wyborcą Marka Jurka i chętnie wrzucę do urny głos na kogoś od
  • Odpowiedz
  • 0
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Jak jako nacjonalista czujesz się z tym że przedstawiciele partii na którą głosujesz wylizują Rosji dupe do czysta? Rosji, która uważa że jesteśmy w jej strefie wpływów i która wiele razy atakowała i okradała nasz kraj, zabijała elity. Bo ja jako były nacjonalista z ruchu narodowego czułbym się trochę nieswojo ;)
  • Odpowiedz
@pregunta: Po prostu śmieszy mnie to jechanie po Konfie tak jakby inne partie były czymś nieporównywalnie lepszym, zwłaszcza że w populizmie i "prostych haslach" przewyższają je kilkukrotnie. Nie mówiąc już o tym że PiSy i PO w przeciwieństwie do Konfy juz mieli okazję pokazania na co ich stać. Efekty każdy widzi.
  • Odpowiedz
@dedler123: to na kogo głosujesz? Jaka jest alternatywa? Co jak ktoś wyrósł z PiSu, Lewicy, PO i została mu tylko konfederacja?

Ja brzydzę się postulatami PiSu (socjal) i PO (socjal + unijny zamordyzm fit for 55), o Lewicy nawet nie wspominam. Kto mi zostaje?
  • Odpowiedz
jechanie po kałfie tak jakby inne partie były czymś nieporównywalnie lepszym


no bo czymś nieporównywalnie lepszym xd
kałfa to literalnie ucieleśnienie wszystkich absolutnie najgorszych ludzkich cech i postulatów politycznych

@schweizer:
  • Odpowiedz