Wpis z mikrobloga

wytlumaczy mi ktos co mi moze byc codziennie mam inne wyniki tsh i glukozy raz mam za wysokie tsh raz za w normie biore euthyrox 100mg i lekarz caly czas uwaza ze to niedoczynnosc a ja uwazam ze to nie jest nie doczynnosc bo wtedy by tak nie skakaly wyniki

#lekarz #medycyna
  • 28
  • Odpowiedz
euthyrox


@Matsew: może sprawdź poziom pierwiastków, żelazo, selen, fosfor, witaminy

inne coś co może się dziać, to może eut. wchodzi w jakieś działanie z dietą, najbardziej grejpfruty chyba, ale tez może być mleko, cytrusy, a może jesz jakieś kurczaki z chemią, normalnie to nie powinno mieć znaczenia, a tutaj wychodzi reakcja, o alko nie wspominam i nawet nie podejrzewam
  • Odpowiedz
@Matsew: generalnie jest tak, że to po jakimś czasie powinno się ustabilizować. Wtedy się albo zostawia albo zmienia dawkę żeby lepiej trafić w punkt. Możesz spróbować letrox. Jak się spyta dlaczego to powiedz, że źle tolerujesz laktozę.
  • Odpowiedz
  • 0
@wap_eeL: bo jesli na leku są skoki powyzej 10tsh to znaczy ze albo moj rganizm nie zawsze wchlania euthyrox albo przyczyna tsh jest cos innego
  • Odpowiedz
@Matsew No ale wyżej mowiles, ze wyniki ci spadają wcześniej. Z tymi lekami tez trzeba się wstrzelić z dawka bo nie zawsze się dobra dawkę bierze na początku. Ale w sumie cokolwiek bym nie powiedział i tak wiesz lepiej wiec to bez sensu bo z twoja logika nie wygram XD
  • Odpowiedz