Wpis z mikrobloga

#trojmiasto jest mega biedackie i przereklamowane. Zwłaszcza jeśli chodzi o restauracje. Zdecydowana większość to po prostu nabijanie siana na turystach wątpliwej jakości kuchnią. W centrum Gdańska właściwie mało która się od siebie różni.

Nawet dobrego kebaba nie można tu zjeść, bo są same sieciówki typu Kebab King lub budy u arabów na osiedlach. Do Warszawy i kebabów typu Efes to się nie umywa i nie ma racji bytu.

#nieruchomosci chyba najdroższe w Polsce. Rynek pracy kiepski w porównaniu do Warszawy, Krakowa, aglomeracji śląskiej i pewnie nawet Wrocławia, Poznania. Jestem słoikiem, który w Trójmieście mieszka łącznie 4 lata i szczerze mówiąc, najbardziej przereklamowane miejsce w kraju.

#gdansk #gdynia #zalesie #gownowpis #jedzenie #takaprawda #niepopularnaopinia #polska #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 30
  • Odpowiedz
@Kopyto96: panie słoiku, jak pan się interesuje rybką prosto z kutra i innym syfem pod turystów lub #!$%@?ą gównażerię, to nic dziwnego, że pan to dostaje.

W Trójmieście jest sporo bardzo fajnych lokali gastronomicznych, ale niestety trzeba zapłacić kapkę więcej, niż za rollo sos mieszana mięso mieszana.
  • Odpowiedz
Gdańsk niby nad morzem a trzeba z pół godziny jechać tramwajem na plażę. To już chyba Szczecin ma bliżej do morskiej wody i piachu ; ]


@hu-nows: jak mieszkasz na Kowalach to nic dziwnego, że masz pół godziny tramwajem. Szkoda tylko, że Szczecin nie ma w ogóle dostępu do morza, co najwyżej jak popłyniesz kajakiem 45 kilometrów do Świnoujścia.

W Trójmieście jest sporo bardzo fajnych lokali gastronomicznych, ale niestety trzeba zapłacić
  • Odpowiedz
@MrDracek: why so serious, na portalu ze śmiesznymi obrazkami mozna chyba smiac sie z kazdego miasta, nawet Gdańska..

Btw Szczecin ma jezioro Dąbie gdzie woda nadal jest slonawa no i zalew z zasoleniem 2%, pisałem o wodzie morskiej a nie morzu :p

Gdańsk ma nawet gwiazdki od sprzedawców opon więc nie jest tak źle z tym jedzeniem na mieście ;)
hu-nows - @MrDracek: why so serious, na portalu ze śmiesznymi obrazkami mozna chyba s...

źródło: IMG_20230627_064641

Pobierz
  • Odpowiedz
why so serious, na portalu ze śmiesznymi obrazkami mozna chyba smiac sie z kazdego miasta, nawet Gdańska..


@hu-nows: pośmieję się jak zobaczę dobry żart.

Dobry żart ma wstęp, rozwinięcie i puentę. Np.:

Przychodzi hu-nows do lekarza i mówi:
- Panie doktorze! Nie mam penisa!
- A-ja-jaj!

Żart, jaki zaprezentowałeś jest poziomu amerykańskich pranksterów, co wkurzają ludzi przed kamerą. A jak ktoś złapie ich za kark krzyczą: it's jest a prank, bro!
  • Odpowiedz
W centrum Gdańska właściwie mało która się od siebie różni


@Kopyto96: dżizas, przecież centrum jest zrobione pod turystów. Robią drogo i średnio, bo wiedzą, że i tak turyści u nich zjedzą. Gdańszczanie w większości nie jedzą w centrum, tak samo jak bywają rzadziej nad morzem niż przeciętna rodzinka ze Śląska. Także dałeś się zrobić Mirek.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ale bzdura z restauracjami. Jest ich setki do wyboru. Wiem bo jem poza domem 4x w tygodniu. Nieruchomości drogie to fakt, ale znajdują się chętni tyle płacić.
  • Odpowiedz