Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy kiedyś, jeden raz w życiu miałem parę na #tinder, taką fest, nawet rozmowy były, ONA inicjowała dialog - jak na moje standardy już planowałem z nią życie.

Ale musiałem zerwać z nią kontakt jak zaczęła mi wymieniać jakie ma choroby tarczycy - stwierdziłem że moi potencjalni synowie nie mogą być zdechlakami i taka kobieta nie nadaje się na matkę dla moich przyszłych synów.

Pamiętajcie ludzie świętego tagu - tylko szacunek do samego siebie czyni wolnym

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@smutny_login: No i słusznie. Ja mam ziomka alkoholika + cukrzyka + grubego, a znalazł babę z którą zrobił sobie dziecko. Myk polega na tym, że ma 30 lat, a lekarz mu powiedział że jak dożyje do 40-stki to będzie sukces. Także, baba skazała swoje dziecko na to, że niedługo nie będzie miało ojca.
  • Odpowiedz
Ale musiałem zerwać z nią kontakt jak zaczęła mi wymieniać jakie ma choroby tarczycy - stwierdziłem że moi potencjalni synowie nie mogą być zdechlakami i taka kobieta nie nadaje się na matkę dla moich przyszłych synów.


@smutny_login: No i prawidłowo. Przynajmniej nie przekazałeś swoich stulejarskich genów, a dziewczynie zrobiłeś przysługę.
  • Odpowiedz