Wpis z mikrobloga

cóż za zaskoczenie, że katoliccy fundamentaliści puszczają oczko do katolickich fundamentalistów, każdy średnio rozgarnięty człowiek zdaje sobie sprawę od dawna, że ich zdolności koalicyjne kończą się na pisie, a głos na konfederacje to głos na prawo i sprawiedliwość Morawieckiego, ale Polaczkom raz na pare lat trzeba konkretnego twardego lądowania jak w przypadku "konserwatywnej kontrrewolucji" pisu i #mimowszystkoduda w 2020 #konfederacja #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #polityka
gardzenarodowcami - cóż za zaskoczenie, że katoliccy fundamentaliści puszczają oczko ...

źródło: IMG_1956

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Ja Ci niczego nie proponuję, jeśli o mnie chodzi to nawet głosuj sobie na nich, jesteś dorosły. Po prostu bawi mnie sformułowanie "zobaczymy jak to będzie" po wielu przypadkach, gdzie sam Mentzen i Bosak mówili wprost, że będą mówili cokolwiek, byle się dorwać do władzy. Oni by poszli w koalicję z Ruskimi, gdyby to im miało pomóc w czymkolwiek. Dziwi mnie, że dla niektórych nie jest to jeszcze oczywiste na
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski oki, bede ocenial po czynach, platforma przez 8 lat rzadzila calkiem dobrze, wiec zaglosuje na platforme.

Za to bosak przez 2 lata #!$%@? rzadzil z pisem, wiec nie nie zaglosuje na jego partie.

Zadowolony?
  • Odpowiedz