Wpis z mikrobloga

Ehh mireczki,

Jest #afera na popularnej ostatnio wyspie #kos w #grecja. Wykupiłem #wakacje za 10k pln+ w #tui w hotelu pięciogwiazdkowym (kategoria lokalna - ważne), w odległości 50m od morza, w pasie brzegowym.

Co zastałem na miejscu?

Hotel czterogwiazdkowy, który sam siebie klasyfikuje w czterech gwiazdkach (skąd to wiem? Po tutejszej opłacie klimatycznej. Za 4 gwiazdki płaci się 3€ za dzień, za 5 gwiazdek - 4€), do morza w linii prostej około 300 metrów, idąc to się robi z kilometr. Przed drzwiami do pokoju śmierdzi szambo.

W ofercie nie było mowy o bardzo dużym obiekcie i o możliwości zakwaterowania dalej od morza (gdybym chciał być dalej od morza to bym wybrał opcje dalej od morza, logiczne). Pani na infolinii mówi ze nic nie może zrobić, pan w hotelu żeby kontaktować się z infolinia. Do tego #tuipolska nie posiada już rezydentów tylko ekspertów którzy zamiast opiekować się nami to sprzedaje wycieczki i wynajmuje samochody.

Co proponuje tui? 300 zł w formie vouchera na przyszły rok. Na przyszły rok i we gościu zamknij mordę, nie mamy twojego płaszcza i co nam pan zrobi.

Ogólnie to nie jest odosobniony przypadek, bo przypadkiem tylko Polacy zostali tu tak wydymani.

Wyplusujecie? Może ktoś się tym zainteresuje, bo to jest przecież śmiech na sali.

#oszukujo #urlop
  • 129
@TheNarf: a co zamówił? Hotel jest 50m od morza? Jest. Zamówił mały hotel? Może i by taki chciał, ale nie. Czego z 5* standardu nie ma w hotelu? > >Cały problem polega na tym, że on sobie to inaczej wyobrażał, bo wcześniej nie sprawdził jak duży jest hotel co


@frequenttraveler co Ty bredzisz, to są oddzielne hotele, nawet OP wkleił ofertę "przy plaży", chciał 50m od morza i taka dostał ofertę,
@TheNarf: sam OP wstawił tabliczkę, gdzie w ramach jednego obiektu znajdują się różne jego części. Dawno, dawno temu, korzystając z biura podróży, kupiłem wycieczkę, ale mój pokój był oddzielnym domkiem, jakich było na terenie obiektu wiele. Były tam dwa typy domków oraz hotel główny. I też była tabliczka, która pokazywała w którym kierunku gdzie dojść, ale nie przyszło mi do głowy wnioskować z tego, że to są oddzielne obiekty hotelowe xD
Były tam dwa typy domków oraz hotel główny.


@frequenttraveler Ty mylisz kompleksy hotelowe, tutaj masz 2 osobne budynki, z osobnymi retauracjami no różnica jest znaczna OP ma wyraznie napisane ze hotel jest oddalony od plaży o 50 m, czytaleś chak wrzucił oferte?

Januszujcie gdzieś indziej, kręcicie aferę o nic i bez racji, bo myślicie, że jak pokrzyczycie to ktoś się przejmie.


co Ty bredzisz znowu? samo Tui przyznalo mu rekompensatę, czyli wiedzą
@TheNarf: ale co z tego, że to dwa osobne budynki xd tam masz jeszcze z 10 osobnych budynków. To jest jeden i ten sam hotel. W jeszcze innym hotelu (rezerwowałem sam, ale był w ofercie biur podróży) obiekt był przedzielony ulicą, po mojej stronie były dwa baseny, bar i restauracja, a po drugiej też, tylko że więcej. I wyobraź sobie, że to był nadal ten sam hotel, z tą samą recepcją,
I co z tego, że hotel jest 50 metrów od plaży? Tam żaden budynek z pokojami nie ma 50 metrów do plaży, więc wszyscy mają się zesrać, że nie mają tyle, choć było w ofercie? W ofercie piszą o hotelu, nie o pokojach.


Sam przyznajesz że budynek nie ma 50 m do plaży i sam przyznajesz ,że ta oferta jest sciemą skoro nawet budynek nie ma 50 m do plaży, ale bronisz
@octopussy8 tak, tak. Bardziej chodziło mi o sama umowę i regulamin, które na pewno dostałeś. I nie zdziwię się, jeśli jest tam zapis o tym, ze mogą Ci zmienić miejsce pobytu. Wiem, że to brzmi słabo, ale pewnie tak jest.
@TheNarf , oznaczyłbyś mnie chociaż, bo nie wiedziałem, że dalej januszujesz xd pokazujesz najlepszy dowód na to, że pretensje ludzi to najczęściej januszowe urojenia cwaniaków, którzy mają nadzieję coś ugrać na tym, że pokrzyczą:

Sam przyznajesz że budynek nie ma 50 m do plaży i sam przyznajesz ,że ta oferta jest sciemą skoro nawet budynek nie ma 50 m do plaży, ale bronisz biura, i nie gadaj bzdur o pokojach bo kazdy
f.....r - @TheNarf , oznaczyłbyś mnie chociaż, bo nie wiedziałem, że dalej januszujes...

źródło: sprawa-dla-reportera-nosacza-pani-redaktor-przyniesli-kazali-podpisac-nie-czytalismy-a-teraz-trzeba-placic-typowy-polak-nosacz-malpa

Pobierz
@TurboDynamo: da się taniej? Szukam na wrzesień Grecję właśnie allinclusive 5 gwiazdek, rodzina z dwójką małych dzieci (<3l) i wszystkie oferty w w miarę wyglądających hotelach >11k. Przez biuro czy na własną rękę wychodzi podobnie +/- 1,5 tys róznicy.
@frequenttraveler szkoda mi czasu już na prostowanie tych glupot, napisalem że nie sprawdzam PO zakupie, w trakcie oferty wiadomo że patrze co kupuję, czytaj ze zrozumieniem jak zaczynasz dyskusję, dopiero na miejscu weryfikuje życie, nie wolaj mnie wiecej bo masz mentalnośc chłopa panszczyźnianego i sie nie dogadamy, miłego dnia

p.s. jeszcze mema #!$%@?łes, bo to nie OP nie doczytał umowy tylko biuro w ciula poleciało lol
@TheNarf:

napisalem że nie sprawdzam PO zakupie, w trakcie oferty wiadomo że patrze co kupuję


napisałeś, że nie masz czasu sprawdzać, więc jak to jest - sprawdzasz, czy nie sprawdzasz?xD no logiczne, że PO nie sprawdzasz, bo tylko debil sprawdza PO a nie PRZED. Ale tu bym wcale się nie zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. jeszcze mema #!$%@?łes, bo to nie OP nie doczytał umowy tylko
napisałeś, że nie masz czasu sprawdzać, więc jak to jest - sprawdzasz, czy nie sprawdzasz?xD


@frequenttraveler nie bedę tłumaczył 2 razy tego samego, przeczytaj wątek jeszcze raz albo poproś kogoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem, ta dyskusja juz dawno nie ma sensu
@frequenttraveler nie palnąłem głupoty po prostu, wygarnąlem Ci błędy logiczne które zlaleś, jesteś sprzeczny w tekstach co również wykazalem ale zlałeś argumenty i zacząłeś mnie wyzywać od januszy bo innych argumentow już brakło, to sie teraz zrewanżuje i powiem Ci ze rozmowa z toba jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak na koniec przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z tego, że
@TheNarf: te błędy logiczne to Twoja analiza umowy, której nie widziałeś?xd


przecierz OP wrzucił w komentarzu ofertę jaką dostał, tak wiem że oferta to nie umowa ale oferta powinna być wiążąca