Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lapampek: no i jaki problem? Z jakimś starym dziadem, czy innym odklejeńcem zdecyduje się układać sobie życie? xdd wielkie mi powodzenie. Nie trzeba mieć genów "chada", żeby nie być zjebem.
  • Odpowiedz
@lapampek: z drugiej strony 99% z tych gosci to sa odpady i laski tez maja troche problem zeby z tego calego szrotu wybrac jakies wartosciowe osoby. inna sprawa ze jak np umiesz pisac bez bledow to juz jestes w tym lepszym 50% potencjalnych kandydatów xD
  • Odpowiedz
  • 100
@lapampek Przecież to w większości jakieś upośledzone typy (po prawdzie to większość tego narodu jest upośledzona ale niektórzy bardziej).
  • Odpowiedz
i wlasnie dlatego nie ma czegos takiego jak damski przegryw


@abc-def: Czyli przegryw polega tylko na braku seksu? W takim razie męski przegryw też nie istnieje, bo może iść do prostytutki albo znaleźć jakąś zdesperowaną i zaniedbaną samotną matkę xD
  • Odpowiedz
@lapampek: Trzeba solidnie nie mieć zajęcia w życiu, żeby zakładać jakieś fejkowe profile Julek i masturbować się na wykopie do tego, że jakieś chłoposzki na granicy upośledzenia intelektualnego, będą wypisywać do kobiety "hej piękna" oraz inne wysrywy XD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: kobiety zyja atencja nawet jesli tego nie mowia wprost. Laska czuje sie akceptowana jesli napisze do niej tabun nawet takich #!$%@?ów. Podswiadomie wie ze stanowi dla kogos wartosc nawet jesli brzydzi sie tymi typami. No i pomijam, ze na 100 wiadomosci z 5 gosci to moga byc normalne typy. Jedyny wysiłek to wstawienie zdjęcia i czekanie.
  • Odpowiedz
@styxu: to nie ma nic z randkami wspólnego, zakładasz profil i w wyszkiwarce wpisujesz męskie imiona np. "andrzej" i zapraszasz kilku andrzejów, potem "Tomasz", "bartosz", "Michał" i jak masz 20 znajomych to już sami #!$%@?ą jak #!$%@? XD bo wyświetlasz się w proponowanych znajomych. @davidero69 czytaj wyzej xD
  • Odpowiedz
@lapampek ja z 10 lat temu uznałem że zarobię w internecie, zalozylem konto jako jakas julka na facebooku, dodałem się do grupek poznajmy się albo szukam chlopaka i uznalem, ze bede naciagac idiotow na reflinki z gier żeby się rejestrowali, jakkolwiek plan nie wypalił to w ciągu kilku dni co się #!$%@?ło to gloww mala. typy z kont pod własnym nazwiskiem wysyłali mi na dzień dobry zdjecia swoich owłosionych smiedzieli xD typ
  • Odpowiedz
Laska czuje sie akceptowana jesli napisze do niej tabun nawet takich #!$%@?ów.


@vauecki: To chyba Ty tak masz xD Ja bym w życiu nie chciała, żeby pisały do mnie takie oblechy. Co w tym fajnego, że jakiś zboczony i walnięty stary dziad widzi w Tobie tylko ciało do wykorzystania?
  • Odpowiedz
kolejny desperado amigo, pomyślcie co takie obleśne #!$%@? mają w głowie mijając na codzień takie nastolatki na ulicy, w sklepie itd. Dopiero skala #!$%@? eksploduje na FB czy innym portalu XDDD to jest wierzchołek góry lodowej panowie i panie. twoja córka lub siostra może być obiektem westchnień takiego piździelca. ale większość polski Julek to lubi, nie mają za grosz szacunku do siebie.
l.....k - kolejny desperado amigo, pomyślcie co takie obleśne #!$%@? mają w głowie mi...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz