Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co się z tymi chłopami dzieje. To samo na grupach typu: "pani szuka pana" lub "samotni po 40" setki samców spermi pod zdjęciem do 60letnich Grażyn.
  • Odpowiedz
Nie może, bo nie chodzi o seks tylko o to by ktoś cię chciał


@Sinity: Ale to nie jest tak, że te dziady chcą poznać julkę, bo wydaje im się fajną dziewczyną, tylko widzą w niej cipę i rzucają się na nią jak na wszystkie kobiety, z którymi mieli jakikolwiek kontakt, bo mają nadzieję, że któraś w końcu zgodzi się na seks. Wejdź na fotka.pl i poszperaj wśród stukilowych samotnych
  • Odpowiedz
@lapampek: To jest mały pikuś. Sam mam fake konto na GG (TAK, to żyje). Zdjęcie jest jedno laska 40+ albo bardzo wysportowana i z tyłu mocne 9/10 w pozycji lekko wygiętej pośladkami w stronę aparatu. Twarzy nie widać. 300 wiadomości w godzine? Amator xD tam idą w setki. Dużo jest na dzień dobry zdjęć Benka ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez tekstu. Założyłem kiedyś ze swoją różową
  • Odpowiedz
@Sinity: a to jestem tego swiadom xD Sam mam iq z gornego procenta i inteligencja to nie jest cos co by jakkolwiek imponowalo kobietom w porownaniu do szeregu innych rzeczy. Aczkolwiek dzieki inteligencji w teorii szybciej sie czlowiek nauczy zasad gry ;)
  • Odpowiedz