Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sinity: a to jestem tego swiadom xD Sam mam iq z gornego procenta i inteligencja to nie jest cos co by jakkolwiek imponowalo kobietom w porownaniu do szeregu innych rzeczy.


@T0pi5: Ja ~2% (129), choć możliwe że zwaliłem test ten bo w trakcie wziąłem halucynogen którego efektów chciałem po zakończeniu ale trochę czas źle skalkulowałem. Lol.

Aczkolwiek dzieki inteligencji w teorii szybciej sie czlowiek nauczy zasad gry ;)


Teoretycznie. Tyle
  • Odpowiedz
co to w ogóle za chore hobby, podszywać się pod nastolatkę, chciałeś zobaczyć jak bardzo na przegranej pozycji jesteście? :))))


@Mamaboss: szczerze to patrzac na tych wykolejeńców samoocena podskoczyla mi o jakies 300% xD
  • Odpowiedz
@lapampek standardowe rozmowy z facetami na wszelkich aplikacjach internetowych. Wszystko mi znane.

Wejdź na fotka.pl i poszperaj wśród stukilowych samotnych matek-patusek, pewnie też znajdziesz chętną - wychodzi na to, że każdy przegryw może w każdej chwili przestać być przegrywem.


@choochoomotherfucker tak, ale oni nie chcą być betabankomatami i związać się z brzydką kobietą już wolą być sami.
  • Odpowiedz