Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy tylko mogli znaleźć przyczynę tego nieszczęścia...."Rzeszów! Ostrzegam wszystkie kobiety przed tym mężczyzną, to oszust, zboczeniec, nałogowy kłamca. Spotykał się ze mną i z innymi kobietami jednocześnie. Poznalam go na tinder. Mam uraz do tindera nigdy więcej z tego nie skorzystam. Mimo że byliśmy w związku to umawiał się z innymi kobietami na tinder. Wyznaje miłość, kłamie, oszukuje, przysięga miłość na życie swojej córki, matki, ojca. To chory psychicznie człowiek. Jestem nawina. Czuję się jak smieć, nikt, zero. Dałam wszystko co mogłam, w zamian mam to. Ja niedawno dowiedziałam się tego. Jeżeli ktoś go zna to chętnie posłucham o nim. Za kilka dni okaże się czy nie jestem z nim w ciąży… Przepraszam że tyle tego napisalam ale chce się wygadać. Wstyd mi rozmawiać o tym ze znajomymi, nawet z moimi koleżankami na tinder chciał sie umówić. W rzeczywistości on ma 48lat, to bez znaczenia, chodzi o fakt. Normalnych mężczyzn już nie ma." #zwiazki
d.....7 - Gdybyśmy tylko mogli znaleźć przyczynę tego nieszczęścia...."Rzeszów! Ostrz...

źródło: 353657566_809244524179668_1938274133730324494_n

Pobierz
  • 55
@chodznapole: Wiesz, to nie jest tak że witaminki. Trudą dla przełknięcia tabletką jest to że normlanego, atrakcyjnego, zaradnego i inteligentnego faceta znajdzie tylko tylko atrakcyjna normalna i inteligentna kobieta. Działa to w obydwie strony, nikt nie umówi się z jakaś psycholką jak zna swoją wartość. Szukanie tych czarnych (egzotycznych) to porostu próba szukania księcia z bajki co zaakceptują ją jaka jest, oczywiście jak by to był normlany i wartościowy facet rasy
Co weekend pod klubem Candela(Kubański klub)w Rzeszowie widze obrazki ktore mogą przyprawić o ból głowy. Polki obsciskujace sie z ciemnoskórymi to już chleb powszedni. Przechodzę tamtędy z pracy to widze na własne oczy jak te baby są w nich wpatrzone jak w obrazek a te chłopy tak stoja na #!$%@? nawet nie słuchając co one mówią i widać ze czekaja aż wezmą je na hotel/mieszkanie w wiadomym celu xD
Najpierw szukasz toksycznego samca, a potem emanujesz swoimi niepowodzeniami i oskarżasz wszystkich.

To ty sobie wybierasz taki model chlopa, który się kur#i. To twoja wina.


@Ulfric_Stormcloak: ale jesteś je*nięty oraz ci wszyscy co ten wysryw plusowali.

Kobieta zdradza faceta - a to ku*wa, typowa p0lka
Facet zdradza kobietą - to jej wina, takiego sama sobie wybrała agresywnego patusa, typowa p0lka, która gardzi typowym spokojnym facetem

@Linnior88 nie bądź masochistką i dawaj
Facet zdradza kobietą - to jej wina


@NieBendePrasowac: ale to jest kobiecy wymyśl

Że jeśli mężczyzna ma kobietę która go zdradza, to jego wina. Ja to przedstawiam w analogiczny sposób, ale zamieniając płcie.

Czego nie rozumiem?

Najlepiej wyzywać ludzie xd
@Ulfric_Stormcloak: A wiesz że na ukrianie jest taki sam trend na egzotycznych jak w Polsce? Szczególnie dużo ukrianek Rosjanek szuka mężów z chin krajów arabskich bo tam nadal jest kultura utrzymywania kobiety , taki chińczyk czy koreanczyk jest bardziej pożądany przez ukrianke niż Polak bo tam nie ma płacenia "fifti fifti"
Faceci nadal nie kumaja że tak jak wy szukacie tradycjnych kobiet tak te tradycyjne kobiety szukają "providera" który będzie finansową
tak jak wy


@Linnior88: Zabawne te twojej urojenia.

A na co mi tradycyjna baba, skoro sam potrafię sobie uprać, ugotować i robię to lepiej niż większość kobiet w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak sama zauważyłaś jedyna tradycja polskich kobiet, to puszczanie się z obcokrajowcami aby mieć hajs i łatwiejsze życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dragon7: a gdzie masz tych wartościowych polskich facetów? Ani do utrzymania rodziny się nie nadają ani Cię nie uszanuja (połowa moich koleżanek było zdradzinych przez swietobliwych polakow )
Śmieszne w polskiej kulturze jest to że faceci chcą Cię kontrolować jakby płacili twoje rachunki tylko że tych rachunków nie płacą
Nie wtykaj nosa w moralność kobiet jeśli nie zapewniasz im bytu bo to domena samców z tradycjnych kultur gdzie kobieta jest utrzymywana