Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy tylko mogli znaleźć przyczynę tego nieszczęścia...."Rzeszów! Ostrzegam wszystkie kobiety przed tym mężczyzną, to oszust, zboczeniec, nałogowy kłamca. Spotykał się ze mną i z innymi kobietami jednocześnie. Poznalam go na tinder. Mam uraz do tindera nigdy więcej z tego nie skorzystam. Mimo że byliśmy w związku to umawiał się z innymi kobietami na tinder. Wyznaje miłość, kłamie, oszukuje, przysięga miłość na życie swojej córki, matki, ojca. To chory psychicznie człowiek. Jestem nawina. Czuję się jak smieć, nikt, zero. Dałam wszystko co mogłam, w zamian mam to. Ja niedawno dowiedziałam się tego. Jeżeli ktoś go zna to chętnie posłucham o nim. Za kilka dni okaże się czy nie jestem z nim w ciąży… Przepraszam że tyle tego napisalam ale chce się wygadać. Wstyd mi rozmawiać o tym ze znajomymi, nawet z moimi koleżankami na tinder chciał sie umówić. W rzeczywistości on ma 48lat, to bez znaczenia, chodzi o fakt. Normalnych mężczyzn już nie ma." #zwiazki
d.....7 - Gdybyśmy tylko mogli znaleźć przyczynę tego nieszczęścia...."Rzeszów! Ostrz...

źródło: 353657566_809244524179668_1938274133730324494_n

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 176
@Davidozz: mam kolegę czarnego z taką praca co w PL bywa i mimo że on tak nie robił to mi mówił że jego koledzy już tak. Podobno fajna opcja, zabawisz się a jak znudzi Ci się to nie ważne co odwalisz przecież do USA za tobą nie poleci,
  • Odpowiedz
@dragon7: Zawsze mnie bawi niezależnie od płci brak rozsądnego myślenia jeżeli chodzi o jakąkolwiek relacje opartą na seksie.
Wychodzi, że bawili się bez zabezpieczeń i gość miał pare dziewczyn. Oczywiście nic nie wskazywało na to, że skacze od jednego różowego do drugiego xD
Naiwność w pełnej okazałości.
  • Odpowiedz
@dragon7: no to to samo co robią oskarki w Azji i na ukrianie , oczywiście polakow którzy robią to samo w biedniejszych krajach nie ma
Prawda jest taka że facet jak może to zawsze skorzysta problem ze większość z was właśnie nie może i to was boli
  • Odpowiedz
@Linnior88: Widzisz jak wpisujesz się idealnie w to co napisałem?

Najpierw szukasz toksycznego samca, a potem emanujesz swoimi niepowodzeniami i oskarżasz wszystkich.
To ty sobie wybierasz taki model chlopa, który się kur#i. To twoja wina. Dorosła jesteś? To odpowiadasz za każdy swój wybór.
Szukaj dalej patusow, na pewno w końcu któryś będzie zachowywał się inaczej:p
  • Odpowiedz