Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy tylko mogli znaleźć przyczynę tego nieszczęścia...."Rzeszów! Ostrzegam wszystkie kobiety przed tym mężczyzną, to oszust, zboczeniec, nałogowy kłamca. Spotykał się ze mną i z innymi kobietami jednocześnie. Poznalam go na tinder. Mam uraz do tindera nigdy więcej z tego nie skorzystam. Mimo że byliśmy w związku to umawiał się z innymi kobietami na tinder. Wyznaje miłość, kłamie, oszukuje, przysięga miłość na życie swojej córki, matki, ojca. To chory psychicznie człowiek. Jestem nawina. Czuję się jak smieć, nikt, zero. Dałam wszystko co mogłam, w zamian mam to. Ja niedawno dowiedziałam się tego. Jeżeli ktoś go zna to chętnie posłucham o nim. Za kilka dni okaże się czy nie jestem z nim w ciąży… Przepraszam że tyle tego napisalam ale chce się wygadać. Wstyd mi rozmawiać o tym ze znajomymi, nawet z moimi koleżankami na tinder chciał sie umówić. W rzeczywistości on ma 48lat, to bez znaczenia, chodzi o fakt. Normalnych mężczyzn już nie ma." #zwiazki
Pobierz
źródło: 353657566_809244524179668_1938274133730324494_n
  • 55
@Linnior88 proszę wyjdz z tej dyskusji, osoba taka jak ty powinna sie zajac soba bo dużo masz do roboty nad tym, puki tego nie zrobisz bedziesz tu przesiadywac i pisac te wysrywy, i dalej bedziesz smutna. A wykop niczego ci nie da.
przysięga miłość na życie swojej córki, matki, ojca.


@dragon7: + ubarwienie i lampka się nie zapaliła? Toć to laserem wali po oczach! Zero instynktu samozachowawczego
@dragon7: ale to ty masz jakiś problem i siedzisz tu latami xD ja tu siedzę tylko na okres choroby a ty gnijesz tu latami i umoralniasz xD już nie mówiąc że największy wysrywy to taki rasizm jak twój xD
Ty za to problemu nie masz będąc starym kawalerem i plujac na czarnych bo mają więcej atencji od niż ty xD
Ja się zastanawiam co trzeba mieć w głowie żeby pewnego dnia
@Linnior88: Tak jesteś chora ale na głowę, poszukaj porady specjalisty . Ja nie szukam atencji ani kobiety w odróżnieniu od ciebie gdzie widać na kilometr desperację, a nic nie opycha jak to. To że ważysz 85kg czy ileś tam to jeszcze zmienisz ale zryty beret ciężko więc.... zatruwasz tu powietrze.
Że jeśli mężczyzna ma kobietę która go zdradza, to jego wina. Ja to przedstawiam w analogiczny sposób, ale zamieniając płcie.


@Ulfric_Stormcloak: nie widziałem #pdk przy komentarzu, który wyglądał na poważnie.
Feministyczne brukowce zwalają winę na faceta za zdradę kobiety --> dla przeciwwagi mizogini będą zwalać na kobietę winę, że ktoś ją zdradza bo wzięła patusa.
No nie bardzo sensowne, nawet w czarno-białym świecie.

myślę jakby facet wziął z borderline dziewkę to
@dragon7: "normalni" mężczyźni są tylko ta Pani nimi wzgardziła bo zachciała księcia zza granicy, uwierzyła, że TAKI DAR z niebios jej spadł i ma życie jak w Madrycie, a koleżanki to z zazdrości będą chodzić czerwone i drzeć się na swoich "normalnych" Mariuszków i Przemków... i kto teraz jest nienormalny szanowna Pani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)