Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Próbowałem pokonać samotność bo bardzo chciałem założyć rodzinę i spędzać z kimś wspólnie wolny czas z tego też powodu zacząłem szukać pomocy w internecie. Trafiłem na taki o to wątek https://www.znanylekarz.pl/pytania-odpowiedzi/problem-z-nawiazywaniem-znajomosci-dziewczyn-kobiet-od-znajomosci-by-poznac-ktoras-problem-z-wygladem-i-poznaniem-dziewcsyn i jak się domyślacie poszedłem na terapię. Co usłyszałem? Terapeutka dordziła mi, żebym założył konto na portalu randkowym tylko jak się domyślacie to nic nie dało... opowiedziałem jej o tym jak to praktycznie nikt nie odpisuje i nikt nie daje mi szansy nawet na głupi spacer żeby poznać moje wnętrze dlatego też doradziła mi poznawanie ludzi na żywo. Spróbowałem, rozmawiałem z kilkoma dziewczynami w parku ale kompletnie nic z tego nie wyszło a jak już jakaś podała numer telefonu to go nie odbierała. Co ja mam zrobić? Kilka słów o mnie
Dobrze się ubieram, używam drogich perfum, mam +180cm, +70kg, podobno 7/10 lub 6/10, praca biurowa w korporacji jako programista w stolicy, nie pije, nie pale, nie przeklinam, w wolnej chwili czytam książki, często się uczę i bardzo chciałbym mieć dzieci. Pewnie pomyślicie sobie, że je tym odstraszam jednak żadnej kobiecie, którą poznałem nie mówiłem kompletnie nic o moich marzeniach.
#samotnosc #tinder #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
@mirko_anonim: Ktory lvl? Niektórzy po prostu mają na twarzy wyryte bycie przegrywem lub cechy charakteru wimpa. Raczej nic z tym nie zrobisz, jak będziesz próbował, to pewnie się uda w końcu złapać jakąś dziewczynę po 10 innych gościach, która 5 lat temu by cię zbyła jak cała reszta. Nie wiem czy to cię zadowoli, ale tak wygląda życie przegrywa i pieniądze tego nie zmienią, aby wykorzystywać pieniądze i tak potrzebni są
@mirko_anonim: To jest właśnie to słynne "idź na terapię" i "Wyjdź do ludzi", które tak uparcie wielu ludzi poleca xD. Nie idź na terapię, to jest zwykłe pieprzenie i się kończy właśnie w taki sposób jak teraz. To nie jest kurs podrywania, jedynie zmarnujesz kasę. Też się dałem tak oscamować na te pseudoterapie przez takie idiotyczne polecanie. Oni ci są w stanie polecać do śmierci terapię, bo zawsze zwalą winę, że
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Reretos
28lv. Nie jestem super bogaty ani biedny jednak jestem zadowolony ze swoich zarobków.
Czasami wychodzę ze znajomymi z pracy na miasto albo do jakiejś kawiarnii jednak jak się domyślasz to tylko znajomi i na nic więcej nie mogę liczyć. To prawda spędzam dużo czasu przed komputerem ale jak jest pogoda to wychodzę pojeździć na rolkach żeby zapomnieć o otaczającej mnie rzeczywistości.

@razzor91
stwierdziłem, że muszę zaryzykować
@mirko_anonim:
Po pierwsze podzielam zdanie kolegi wyżej - jak byłbyś 7/10 to nie miałbyś problemu ze znalezieniem dziewczyny

po drugie

praca biurowa w korporacji jako programista w stolicy, nie pije, nie pale, nie przeklinam, w wolnej chwili czytam książki, często się uczę i bardzo chciałbym mieć dzieci


Nie znam Cię, nie chce oceniać ale... To brzmi trochę nudno, może po prostu nie masz czym zainteresować dziewczyny?
@mirko_anonim: opcje są dwie
- nie jesteś 7/10
- myślisz że laskom chodzi o Twój charakter. Jaki tam jesteś, co byś wybierał czegoś byś nie wybierał. Np. jak kupisz tą bluzę za 300zl to dobrze bo będziesz postrzegany za atrakcyjnego. Ktoś w bluzie za 30zl będzie postrzegany za atrakcyjnego. Być może jesteś porządny i myślisz że to dobrze. Wiesz przykładny, porządny, uporządkowany i myślisz na dodatek że to dobrze gdzie szlauf
@DestroyersPL: Muszę powiedzieć, że już któryś raz czytam takie coś. Że wiesz, jak wylewam na bieżąco myśl z głowy, to inni piszą że tak żywcem napisana, jest ciężka do przeczytania.
Ja niby ze swojej strony wtedy nie wiem o co chodzi, bo u mnie niby co nie, w głowie ładnie się wszystko ułożyło i po prostu napisałem myśl po myśli co tam ukminiłem.
No ale nie mówię że nie chciałbym tego